קרדיט: pexels.com

חגי קניות שכדאי לכם להכיר

בכל פעם שאנחנו משוטטים באתר קניות, רגע לפני שאנחנו משלמים, אנחנו תוהים האם יש מבצע או הנחה שנוכל לנצל. הנה כמה מועדים קבועים בשנה שבהם הקנייה משתלמת יותר

תוכן מקודם 19/05/2022 09:47

א+א-

אנחנו עם שאוהב קניות, ביקורים בקניון, מציאת דילים משתלמים, סקירת אתרי האינטרנט השונים וכדומה.פעמים רבות הקניות נעשות מתוך גחמה רגעית או מתוך היערכות לאירוע מתקרב כגון חתונה של בן משפחה או חבר קרוב, מסיבת יום הולדת, ארוחת חג מסורתית ועוד.ישנו מגוון עצום של מוצרים לרכישה החל ממצרכים למטבח ולבית, דרך בגדים, נעליים וטואלטיקה וכלה במכונית, חופשה בחו"ל או שיפוץ חדר האמבטיה.

בכל פעם שאנחנו עומדים מול המדפים בחנות או משוטטים באתר קניות אינטרנטי, רגע לפני שאנחנו משלמים, אנחנו תוהים, בלב או בקול רם, האם יש מבצע, קופון או הנחה שנוכל לנצל.אז הנה כמה מועדים קבועים בשנה שבהם הקנייה משתלמת יותר.

ימי נובמבר העליזים

במהלך חודש נובמבר ישנם כמה חגים אשר חלים במקביל או זה לאחר זה, במגוון אתרים וחנויות ברחבי העולם.ב-11 לחודש ישנו יום הרווקים הסיני והוא בא לידי ביטוי במגוון מבצעים והנחות באתרים הסיניים כגון אליאקספרס, אליבאבא, שיין ועוד.

קצת אחר־כך, ובאותו חודש, מגיע בלאק פריידי.יום זה פותח את עונת הקניות בארצות הברית, בימים שבין חג ההודיה וחג המולד.בימים אלו מתחוללת טרפת קניות רצינית ומחירי המוצרים השונים מגיעים לתחתית.ניתן לנצל ימים אלו לרכישות שונות באתרי האינטרנט האמריקאים השונים.במקביל נקבעים בארץ ימים דומים והם מפורסמים ברשתות, באתרי האינטרנט ובקניונים.

זמן טוב למוצרי אלקטרוניקה

עדיין בחודש נובמבר, ישנו יום הנקרא "סייבר מאנדיי" והוא נקבע בימים האחרונים של החודש.במהלך החג הזה ניתן לרכוש מוצרי אלקטרוניקה שונים במחירים מוזלים, הן בארץ והן בחו"ל.אם אתם שוקלים לרכוש מכשיר סלולרי חדש, מכשיר טלוויזיה חדש, מערכת מולטימדיה לרכב וכדומה, אלו הימים הטובים ביותר לעשות זאת.

תחילת השנה האזרחית

באתרי חו"ל שונים, תחילת השנה האזרחית החדשה מסמנת הזדמנות לימי מכירות ומבצעים נוספים.זו הזדמנות מצוינת להזמין את תחפושות פורים, שיתקיים כחודשיים לאחר מכן.מרוויחים את מבצעי תחילת השנה בכל אתרי תחפושות ההלואין, ומקדימים להיערך לפורים ללא הלחץ והבלגן פה בארץ.

חג האהבה והשוקולדים

יום האהבה הנוצרי, הוולנטיינ’ס דיי חל ב-14 לפברואר ובמהלך השבועות הקודמים לו ניתן למצוא מבצעים רבים על מתנות לגבר או לאשה, בשמים ומוצרי קוסמטיקה וכמובן שגם מארזי שוקולד גדולים.בארצות הברית ישנו דגש גדול על החג הזה ולכן מבחר המוצרים יהיה גדול גם אם לא נדמה כך.

מי שאינו מעוניין ברכישות מסוג זה, יכול ליהנות ממבצעים גדולים באתרים הסיניים, שכן כמה ימים קודם לכן, משתנה מעט בכל שנה, חל ראש השנה הסיני.במהלך הימים סביב ראש השנה, ניתן למצוא מגוון מוצרים גדול בכל האתרים הסיניים.

שבוע הספר העברי

עבור חובבי הספרים, בכל שנה, במהלך חודש יוני, חל שבוע הספר העברי.במהלך ימים אלו, ויש רשתות אשר מותחות את השבוע הזה לשבועיים או לכל החודש, מוצע מגוון עצום של ספרים בהנחות ובמבצעים משתלמים במיוחד.

את הספרים ניתן לרכוש באתרי האינטרנט השונים, בסניפי החנויות השונות ואף בירידים מאורגנים בערים מרכזיות בארץ.זוהי חגיגה אמתית שבה אפשר למצוא בנוסף לספרים במחירים משתלמים, גם ספרים ישנים במהדורות חדשות, כך שזו הזדמנות גם למעט נוסטלגיה.

אם החלטתם לגלוש בין מבחר אתרי האינטרנט השונים וללקט את המוצרים הדרושים לכם, את הקנייה תבצעו באמצעות כרטיס האשראי.אם נסעתם לקניון הקרוב, החניתם את הרכב ויצאתם לטייל בין הקומות, תוכלו לבצע את הקניות באמצעות ארנק במכשיר הנייד.אין צורך להצטייד בכרטיסי אשראי או בשטרות מזומנים, הכסף שלכם נמצא בקצות אצבעותיכם.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה