קרדיט: בר טל שלום

בלעדי

משהב”ט שובת - חברות רבות במשק משלמות על זה

משרד הביטחון שובת כבר תקופה ארוכה, חברות רבות במשק הישראלי עובדות מול הגוף הענק והמסורבל , אשר לא רק שהוא משלם באיחור ניכר יחסית לימי האשראי במשק עתה גורם נזק מימוני לחברות רבות

מערכת ספונסר 17/05/2022 13:33

א+א-

חברת אימקו מדווחת על לקחית הלוואת גישור מבנק הפועלים בגובה 5 מיליון ש"ח, מדובר בהלוואה לא מחוייבת עקב כך שמשרד הביטחון חייב לחברה 13 מיליון ש"ח אך עקב השביתה של עובדיו חברת אימקו איננה מקבלת את הכסף הנדרש לכל חברה להמשך פעילות, מדובר באירוע שערוריתי מבחינת המדינה.

משרד הביטחון שובת כבר מחודש מרץ (חלקית) אך עתה הלחץ על חברות רבות מתחיל להיות מורגש,רשויות המדינה גובת כספים רבים מהחברות במשק, גם תנאי האשראי לכל חברה שרוצה לעבוד מול מוסדות המדינה מקבלים תנאים בלתי הולמים, רווחיות נמוכה ועתה תוסיפו לכל זה גם העמסת עוד עלויות מימון לא מחויבות מהמציאות.

המגזר הציבורי חייב לעבור שינוי בהחלט כאשר הוא פוגע במגזר הפרטי אשר מכניס למדינה הרבה יותר מכל עובדי המדינה.

ממשרד האוצר נמסר  "הדיונים על הסכם שכר מודרני לעובדי אגף הנדסה ובינוי במשרד הביטחון , אשר נועדו לפתור את אתגרי האגף, מתקיימים מזה מספר שבועות וימשיכו להתקיים מיד כאשר הועד יבחר לשוב אל שולחן הדיונים. אנו תקווה כי ועד עובדי המשרד יבחר לשוב לדיונים וימנע מפגיעה בתפקוד המשרד"

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה