קרדיט: פרימדונה

הדרך הנכונה לבחור פלטות פירות

אם אתם אחראים על ארגון של כיבוד באירוע, תחשבו לפני שאתם מציעים את האוכל. אפשר ללכת על המוכר והישן או ללכת על בריאות וטעם- פלטות פירות שינעימו את החך של המוזמנים המופתעים

תוכן מקודם 11/05/2022 15:36

א+א-

פירות המוגשים בצורה אטרקטיבית ומפתה על מגש או סלסילה באירועים מיוחדים יכולים להקפיץ את היוקרה של האירוע ולגרום לכולם לחייך מאושר.אז אם אתם מחפשים דרך להעצים את השמחה והחגיגה באירוע שלכם, מגשי פירות זו הדרך לעשות את זה.

למה להציע פלטות פירות באירועים?

חתונות, בר מצווה, כנסים שנתיים או כל אירוע אחר בו מוזמנים עשרות אנשים – לכולם יש מכנה משותף – אוכל.אנשים אוהבים לאכול באירועים המוניים, ובלי כיבוד מתאים כל ה"טעם" של האירוע הופך להיות טפל.אתם יכולים להציע עם בורקסים או עוגות, אבל זה כבר נדוש ולא בריא במיוחד.עשו טובה לשוחרי הבריאות, הטבעוניים והצמחוניים ותוסיפו גם מגשים או פלטות פירות ובכך להעשיר את הכיבוד שלכם, מה שיוביל בהכרח להגדלת ההוקרה של האירוע אותו אתם מארגנים.

האם אפשר לתת פלטת פירות גם ליחידים?

בוודאי! איזו שאלה – אם יש לכם קרובת משפחה שרק עכשיו ילדה בן, חבר שעבר ניתוח מורכב ויצא מזה בשלום או בן או בת זוג שמצפה לקבל הפתעה רומנטית לערב – פלטת פירות זה הדבר הנכון בעיתוי מצוין.כמעט כולם ישמחו לקבל מגשי פירות ססגוניים ובריאים.פירות הם מתוקים, בריאים, מלאי ויטמינים ומגבירי שמחת חיים טבעיים.

כמובן שרצוי מאוד לוודא כי המוזמנים או מקבלי השי אכן אוהבים פירות, כי אכן קיימים בעולמנו אנשים שאינם מתחברים לפירות כלל, עד כמה שהדבר עשוי להפתיע אתכם.ייתכן ויהיו אנשים שאולי אתם לא יודעים עליהם שהם אלרגיים לפירות או לא יכולים לצרוך מהם בשל בעיות בריאות.לכן רצוי לתת את המתנה באופן שיהלום את המעמד ואת כבודו של המקבל.

זה הזמן לפנק כמו שצריך עם פלטות פירות עשירים ומזינים לכל אירוע!

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה