קרדיט: Fu-Gen

אנרגיה ירוקה

נופר אנרגיה בפרויקט ענק נוסף ברומניה

עלות ההקמה של הפרויקט בהספק מותקן של 169 מגה-ואט עומדת על כ-454 מיליון ₪, והוא צפוי להניב הכנסות שנתיות של כ-60 מיליון ₪ ו-EBITDA שנתית של כ-52 מיליון ₪

חדשות ספונסר 03/05/2022 10:28

א+א-

נופר אנרגיה ממשיכה להרחיב את פעילותה הגלובאלית ומגדילה את פרוטפוליו הפרויקטים שלה ברומניה באמצעות פלטפורמת הייזום המקומית, העוסקת בייזום, פיתוח, הקמה, מימון, ניהול והחזקה של פרויקטי אנרגיה מתחדשת חשמל ברומניה. במהלך השנה האחרונה החברה המשיכה לפתח את הפלטפורמה לרבות גיוס צוות הנהלה מקומי, בניית צוותי פיתוח, מינוי יועצים ייעודיים בתחומים שונים והרחבת הפעילות ופורטפוליו הפרויקטים.

 

הבוקר מדווחת החברה על כניסה לפרויקט משמעותי נוסף בהספק מותקן של 169 מגה-ואט. הפרויקט מורכב משני פרויקטים סולאריים המצויים בסמיכות, כאשר עבור אחד מהם כבר התקבל אישור חיבור (ATR) ועבור השני אמור להתקבל אישור חיבור בשבועות הקרובים. בנוסף, קיבלה החברה אופציה לכניסה לפרויקטים נוספים בהספק מותקן של 231 מגה-ואט (סה"כ 400 מגה-ואט). סך עלויות ההקמה החזויות של הפרויקט עומד על כ-454 מיליון ₪, והוא צפוי להניב הכנסות שנתיות של כ-60 מיליון ₪ ו-EBITDA שנתית של כ-52 מיליון ₪. החברה צפויה להתחיל את הקמת הפרויקט לאחר קבלת האישורים הנדרשים, והוא צפוי להתחבר לרשת החשמל במהלך 2024.

 

נדב טנא: "שמחים לעדכן הבוקר על עסקה משמעותית נוספת במסגרת פלטפורמת הפיתוח המקומית שלנו בשוק האנרגיות המתחדשות ברומניה. עסקה זו מצטרפת לפרויקט קיים המצוי בהקמה, במסגרת השותפות המוצלחת עם חברת אקונרג’י, ולפרויקטים נוספים המקודמים במסגרת פלטפורמת הפיתוח. המיקוד בשווקים ובסגמנטים המאופיינים בצמיחה מואצת ובתשואה עודפת, לצד מודל פלטפורמות הפיתוח המקומיות, וההתמחות שפיתחנו בתחומי המימון והסחר בחשמל צפויים להמשיך את קצב הצמיחה המואץ והרווחיות הגבוהה שהחברה מציגה בפעילויותיה השונות".

  1. מניות בכתבה
  2. נופר אנרגי

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה