קרדיט: depositphotos

מיזוגים ורכישות

מבטח שמיר מתניעה פעילות בקנדה עם שותף מקומי

החברה השקיעה סך של כ-7.5 מיליון ש"ח בחברת מבטח קין אחזקות בע"מ, המהווים תשלום ראשוני על חשבון שלושה פרוייקטי נדל"ן, KIN הינה חברה קנדית, העוסקת בהשקעות בנכסי נדל"ן

מערכת ספונסר 02/05/2022 10:56

א+א-

 מבטח שמיר מתכבדת לדווח כי השקיעה סך של כ-7.5 מיליון ש"ח בחברת מבטח קין אחזקות בע"מ, המהווים תשלום ראשוני על חשבון שלושה פרוייקטי נדל"ן, הצפויים להיחתם בתקופה הקרובה.

מבטח קין הינה חברת בת חדשה של החברה שקמה למטרת פעילות זו ומחזיקה בשיעור של % 70 בשותפות עם חברת  Kin Capital Partners Inc. החברה תתתמקד בבניית פלטפורמה של השקעות בנדל"ן למגורים בטורונטו, הכוללת פרוייקטי פיתוח, ייזום ומימון של נכסי נדל"ן.  פעילות זו הינה חלק מאסטרטגיית החברה להרחיב את פעילותה בתחום הנדל"ן. היקף ההון העצמי הצפוי להיות מושקע ע"י החברה בכ- 70 מיליון ש״ח.

KIN הינה חברה קנדית, העוסקת בהשקעות בנכסי נדל"ן, קרקעות למטרות ייזום ופיתוח, ניהול השקעות  וייעוץ פיננסי לחברות נדל"ן ברחבי קנדה.

 

גיא שמיר, משנה למנכ״ל החברה ומנכ״ל מבטח שמיר טכנולוגיות,״ מבטח שמיר מאמינה בשוק הנדל"ן הקנדי ורואה בו הזדמנות להרחבת פעילות החברה בנדל"ן בארץ ובחו"ל כחלק מהאסטרטגיה להרחבת הפעילות בתחום זה וזאת תוך שיתוף פעולה ארוך טווח עם חברת Kin Capital Partners Inc, שהינה חברה קנדית וותיקה ומצליחה העוסקת בהשקעות, בייזום נכסי נדל"ן, ניהול וייעוץ פיננסי לחברות נדל"ן ברחבי קנדה.

אנו במבטח שמיר נמשיך לפעול לאיתור השקעות מניבות שיטיבו עם בעלי המניות וימשיכו למצב אותנו כחברת אחזקות מהמובילות בישראל.״

  1. מניות בכתבה
  2. מבטח שמיר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה