חברת הנדל"ן בוני תיכון מדווחת היום על מזכר עקרונות לשיתוף פעולה אסטרטגי עם קבוצת הפניקס כחלק מהאצת פעילותה בתחום ההתחדשות העירונית. במסגרת מזכר ההבנות, תשקיע הפניקס כ-112 מיליון שקל תמורת 19.9% ממניות חברת הבת, בוני תיכון התחדשות עירונית. העסקה משקפת לחברת הבת שווי של כ-450 מיליון שקל לפני הכסף ושווי של כ-562 מיליון שקל, לאחר הכסף. כמו כן, סוכם כי לקבוצת הפניקס יוקצו אופציות הניתנות למימוש במהלך 3 השנים הקרובות ל-5% ממניות חברת האם, בוני התיכון הציבורית, הנסחרת הבוקר לפי שווי של כ-706 מיליון שקל. מחיר המימוש של האופציות נקבע ל-47 שקל.

בנוסף, בהתאם למזכר העקרונות, תעמיד קבוצת הפניקס מסגרת השקעה בגובה 125 מיליון שקל המיועדים להשקעה ישירה כCO INVESTOR  בחברות הפרויקטים, לצד ’בוני התיכון התחדשות עירונית’, זאת בהתאם לקריטריונים שנקבעו בין הצדדים.

במסגרת מזכר העקרונות הוסכם כי הצדדים יעשו את מיטב המאמצים להנפיק לציבור את מניות בוני התיכון התחדשות עירונית וזאת בתוך תקופה של עד 4 שנים.

יצוין, כי החברה הבת בוני התיכון התחדשות עירונית, מרכזת את פעילות בוני תיכון בתחום ההתחדשות העירונית (פעילות שאינה כוללת פרויקטים מסוג תמ"א 38/2 וכן את פרויקט  "ONO ONE" בקריית אונו). החברה מקדמת כיום 31 פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית בהיקף כולל של למעלה מ-16,000 יחידות דיור, הנמצאים בשלבי תכנון מתקדמים 

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש