חיים כצמן, מייסד ומנכל ג'י סיטי<br>קרדיט: יח"צ
חיים כצמן, מייסד ומנכל ג'י סיטי קרדיט: יח"צ

גזית גלוב חברת נדל"ן גלובאלית העוסקת ברכישה, השבחה, פיתוח וניהול של נדל"ן מניב לשימושים מעורבים לרבות מסחר, משרדים ומגורים באזורים אורבאניים צפופי אוכלוסין בערים מרכזיות מודיעה היום כי גזית Horizons, חברת הבת בבעלות מלאה, קיבלה את אישור הרשויות להגדלת פרויקט המגורים להשכרה שלה במיאמי, Brickell Gateway, מ-364 יח"ד ל-504 יח"ד. ההגדלה המשמעותית של מספר יח"ד תאפשר לגזית לבנות בניין יעיל יותר במרכז העסקים והפיננסים של מיאמי אשר נהנה מצמיחה מהירה וביקושים חזקים למגורים, משרדים ומסחר.

כמו כן, החברה מודיעה היום כי רכשה מול הפרויקט נכס מסחרי בשטח של כ-840 מ"ר תמורת 20.1 מיליון דולר אשר כעת מושכר במלואו לחמישה דיירים, על שטח קרקע של כ- 1.3 דונם וצפוי לייצר גמישות נוספת לפרויקט Brickell Gateway במהלך הפיתוח וההשכרה. הנכס החדש הינו הרכישה השלישית של גזית גלוב באזור בריקל, לאחר הרכישה המוצלחת ביוני 2021 של בניין הדירות Maizon  הכולל 262 יח"ד המושכרות במלואן, הממוקם שני בלוקים מדרום לפרויקט הפיתוח.

ג’ף מועלם, מנכ"ל גזית Horizons: "הגדלת הזכויות אותה קיבלנו השבוע, מהווה צעד משמעותי במימוש האסטרטגיה שלנו באזור בריקל. אנו מאמינים גדולים באזור זה, המכונה "מיני מנהטן" של פלורידה, והביקוש הגבוה בשנה האחרונה באזור זה הוכיח כי התזה שלנו נכונה. הגדלת מספר יחידות הדיור ורכישת הנכס החדש, בנוסף לנכס הקיים שלנו באזור, מגדילה את ערך הנכסים שלנו ומשפרת עוד יותר את הציפיות שלנו מפרויקט Brickell Gateway. בכוונתנו לפעול להמשך הרחבת פעילותנו בבריקל, כמו גם בערים נוספות בפלורידה, ניו-יורק ובוסטון."

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש