קרדיט: יח"צ
קרדיט: יח"צ

חברת אפי נכסים מדווחת היום 24 בפברואר 2022 כי, חברת הבת אפי אירופה (שבבעלות 100%) התקשרה בהסכמים מחייבים לרכישת קרקע וכניסה לשותפות להקמת פרויקט של משרדים ודיור להשכרה בוורשה, פולין, בהיקף של כ-160 אלף מ"ר בתמורה לכ-94 מיליון אירו. סך הכנסות השכירות השנתיות מהפרויקט (עם השלמתו ובהנחת תפוסה מלאה) עומד על כ- 38.5 מיליון אירו.

במסגרת העסקה, אפי אירופה תיכנס לשותפות עם Echo Investment, חברה ציבורית הנסחרת בבורסה בוורשה והינה יזמית מובילה בפולין. אפי אירופה תחזיק ב-70% מהזכויות ו- Echo תחזיק ביתרה. שתי החברות חתמו על הסכמים נוספים המסדירים את מערכת היחסים ביניהן כולל מנגנוני Call ו-Put בתום ההקמה של כל שלב בפרויקט.

הפרויקט ממוקם ברובע WOLA על גבול מרכז העיר ונהנה מנגישות תחבורתית מצוינת עם תחנות מטרו, אוטובוס, רכבת קלה ורכבת כבדה במרחק של דקות הליכה בודדות. מרכז העסקים הראשי של העיר נמצא במרחק של 2 דקות נסיעה.

אבי ברזילי, מנכ"ל אפי נכסים: "עסקה זו אשר מהווה הזדמנות ייחודית להרחבת הפעילות שלנו בפולין בתחומי המשרדים והדיור להשכרה אשר מהווים נדבכים מרכזיים באסטרטגיית הצמיחה של החברה. כחלק מכך, אנו נכנסים לשותפות אסטרטגית עם חברת ייזום מובילה בפולין להקמת פרויקט ייחודי בעיר. הפרויקט, הממוקם במרכז וורשה, באזור העסקים הראשי ועל צירי התחבורה המרכזיים של העיר, יתרום להגדלת צבר הדירות להשכרה שבבעלותנו באירופה, וימצב את החברה כאחד השחקנים המשמעותיים בתחום".

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש