דיווח שוטף

חברות מתן האשראי מציפות את הבורסה האם מדובר בכשל שוק?!

היום הודיעה מיכמן על גיוס הון מקרן נוקד, רק השנה הונפקה גמלא הראל וכן גמא ניהול וסליקה, קיימות כבר שוהם ביזנס, פנינסולה, נאוי, אס אר רקורד, מניף ומלרן

אלירן מדר 22/02/2022 11:28

א+א-

היום הודיעה מיכמן על גיוס הון מקרן נוקד, רק השנה הונפקה גמלא הראל וכן גמא ניהול וסליקה, קיימות כבר שוהם ביזנס, פנינסולה, נאוי, אס אר רקורד, מניף ומלרן פרויקטים.

 

האם מדובר בכשל שוק?!

 

חברות מתן האשראי מציפות את הבורסה הישראלית וניתן להבין מדוע, החברות רוצות קירבה לגיוס כסף זול וזמין אשר יכול להשפיע מהותית על הרווחים שלהם, זהו אינסנטיב מאוד חזק, לאחרונה החלו המוסדיים לגלות את התחום והם נכנסים בצורה אגרסיבית לשוק אשר מצוין עבורם, יש להם כסף זול והרבה ממנו - וכך הם יכולים להניב תשואה נאה מהענף הרותח ביותר בישראל.

 

מיכמן דיווחה כי השלימה בהצלחה גיוס הון בדרך של הקצאה פרטית בהובלת קרן נוקד וגייסה סך של כ-14.1 מיליון ש"ח, המהווים כ-5.41% מהון המניות של החברה לאחר ההקצאה, וכ-4.62% בדילול מלא.

 

לקרן נוקד הוקצו 6,857 מניות (כ-12 מיליון ש"ח) המהוות כ-4.60% מהון המניות של החברה ואליה הצטרפה קרן ספרה שלה הוקצו 1,200 מניות של החברה (כ-2.1 מיליון ש"ח), המהוות כ-0.81%  מהון המניות של החברה.

 

הקצאת המניות נעשתה לפי מחיר למניה של 1,750 ש"ח, נמוך בכ-5.7% משער המניה בתום יום המסחר לפני ביצוע העסקה שעמד על 1,854.9 ש"ח למניה.

 

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה