קרדיט: depositphotos

בלעדי

סימנים טכניים מדאיגים בענקית הטכנולוגיה הישראלית

מניית נייס אבדה 15% משיאה בחודש דצמבר האחרון, לא נורא אבל גם לא מעט ביחס לתנודתיות של המניה

דובי קורן 17/02/2022 15:53

א+א-

חברת נייס (סימול: NICE) עוסקת בפיתוח וייצור מערכות מחשוב ענן המבוססות על ניתוח נתונים מתקדם לניהול קשרי לקוחות. החברה נסחרת בבורסה של ת"א ובבורסת הנאסד"ק לפי שווי שוק של 16.5 מיליארד דולר והיא בעלת שווי שוק הגבוה ביותר בבורסה של ת"א.

 

החברה פרסמה תוצאות של רבעון 4 לפני פתיחת המסחר עם רווח והכנסות שעקפו את ציפיות השוק. הכנסות החברה צמחו ב 17% בשנה האחרונה ביחס ל 2020. 

 

ניתוח טכני

מניות החברה אבדו כ 15% בחודשיים האחרונים מאזורים של 310 דולר למניה ועד לנעילה אמש קצת מעל 260 דולר למניה. הירידה סבירה בטח ביחס לנעשה בשוק המניות במניות צמיחה וטכנולוגיה שספגו ירידות שערים מהותיות הרבה יותר.

 

מהבחינה הטכנית החברה מספקת מספר איתותים שליליים זה החל עם שבירת התמיכה סביב 265 דולר באמצע ינואר. המשיך עם המשך ירידה מתחת לשפלים של החצי שנה האחרונה סביב 260 דולר ובנוסף ממוצע 200 שנמצא מעט מעל.

 

גרף מניית NICE; מקור: StockCharts.com

 

התיקון העולה האחרון מהשפל השנתי סביב 232/5 דולר, מספק תיקון 50% למהלך היורד האחרון ובדיקה של ממוצע 200 מלמטה. המשך ירידה בימים הקרובים תסמן על סיום התקין העולה וירידה לאזור של הנמוכים האחרונים בשלב ראשון.

 

בהצלחה לסוחרים.

  1. מניות בכתבה
  2. נייס

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה