אלי מיזרוח, מנכ"ל סילבר קסטל קרדיט: אסנת ניר

בלעדי

עסקת סילבר קסטל יוצאת לדרך הבורסה מאשרת את המיזוג.

לאחר כניסת המשקיעים, אישור הרשות עתה הגיע האישור של הבורסה לני"ע, העסקה תצא לפועל והחברה בניהולו של אלי מזרוח נכנסת לבורסה בטיימינג קשוח לענף הקריפטו

חדשות ספונסר 23/01/2022 14:18

א+א- 1

 

 

עסקת סילבר קסטל יוצאת דרך, הבורסה מאשרת את המיזוג.

סילבר קסטל אשר אמורה להתמזג לחברת איי.סי.בי אשר לא המריאה כחברת השקעות ביומד קיבלה אתמול אישור מהרשות להחזיק נכסים קריפטוגרפים אשר יהוו עד 25% מהון המאזן של החברה, סילבר קסטל הנה חברה של ותיקי שוק ההון הישראלי אשר בהחלט יכולים לגייס כסף לחברה עם מומחי קריפטו אשר יצטרכו להוכיח את עצמם ויותר חשוב להניח את דעת הרשות אשר הייתה די מחויבת להעניק להם אישור מכוון והעולם מתקדם לקריפטו ומניעה תיצור מצג של רשות ני"ע שלא מחוברת למציאות, חשיפת החברה למטבעות הקריפטו בחשיפה נמוכה יתן לרשות לני"ע לטעום את הנושא ולהבין כיצד להכיל אותו, לאחר מכן הרשות בוודאי תאשר להם להגדיל חשיפה גדולה יותר מנכסי המאזן.

 

החברה הודיעה כבר כי היא מכניסה משקיעים לחברה לקראת הקלוסינג וטרם הפיכתה לציבורית, רשימת המשקיעים כוללת שמות מוכרים משוק ההון כגון: סייבל השקעות, אורי גלאור - שותף מנהל של קרן אינפיניטי , מאיר מזוז - מותיקי שוק ההון, משפחת ויליגר - בעלי השליטה בויליפוד ומשקיעים נוספים שישקיעו יחד 5.4 מ’ ₪ בחברה הממוזגת.

סילבר קסטל הנה חברה של ותיקי שוק ההון הישראלי אשר מעוניינים להתמזג לחברת המעטפת של איי.סי.בי לאחר שהרשות אישרה להם להחזיק 25% מנכסי המאזן בהשקעות של נכסי והם ינסו להוכיח את עצמם ולהניח את דעת הרשות לניירות ערך בנושא החזקות בנכסים כאלו, את החברה מוביל צבי זיו המשמש כיו"ר הדירקטוריון אשר היה מנכ"ל בנק הפועלים בעברו אליו התווספו שמות מוכרים כדני זילביגר אשר היה משנה למנכ"ל פסגות וכן רמי ביניש אשר היה מנהל תפעול ראשי בקבוצת PLAYTECH.

החברה מציינת באתרה כי היא רוצה לשמש כזרוע להחזקת וניהול נכסי הקריפטו למשקיעים מוסדיים וכשירים וכן לבנות מערכת AI למסחר ורכישת מטבעות קריפטו, בנוסף להנפיק אג"ח מגובה ביטקויין אשר יהיה זמין גם הוא למשקיעים מוסדיים וכשירים בלבד.

סייבל השקעות גם משמשת בליווי הפעילות של סילבר קסטל לתוך השלד הבורסאי איי.סי.בי ותחזיק אופציות בשיעור של 2.5% מהחברה, צפי המיזוג הוא עד לסוף השנה הקלנדרית כאשר עם גיוס ההון החברה עומדת ביעדי ונקודת המיזוג.

 

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    לגבי הפסקה על הטיימינג....

    אם סילבר קסטל אמורים לרכוש קריפטו אזי הטיימינג מצויין כ 45% פחות ממחירי השיא ונכון לכרגע המסחר בקריפטו מתנהל בירוק. (מחזיק)
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    boltrade 23/01/2022 14:32