חברת אפריקה ישראל מגורים, מקבוצת לפידות קפיטל, מסכמת שנה וחושפת את נתוני המכירות שלה לשנת 2021 ומראה עליה מרשימה: החברה מכרה, במהלך השנה, 907 יחידות דיור בהיקף כספי חסר תקדים של למעלה מ-3 מיליארד שקלים (כולל מע"מ).

גם במחיר הממוצע ליחידת דיור מראה החברה עלייה מרשימה: מחירה הממוצע של יחידת דיור עמד על כ-3.39 מיליון שקלים, זאת לעומת 2.2 מיליון שקלים בשנת 2021 – זינוק של כ-53%, הגידול המהותי במחיר הממוצע ליחידת דיור מיוחס בעיקרו להיקפי המכירות המשמעותיים בפרויקט DUO תל אביב שהחלו לקראת סוף שנת 2020.

מיכה קליין, מנכ"ל אפריקה ישראל מגורים: "הנתונים המשמעותיים אשר נרשמו בסיכום שנת 2021 מעידים על המשך מגמת הצמיחה של החברה, גם במספר יחידות הדיור שנמכרו ובייחוד בהיקף הכספי של מכירתן, אשר שבר שיא חסר תקדים. עליות המחירים להן היינו עדים בשנה האחרונה מעידים על ביקושי שיא ליחידות הדיור, זאת בצל ההתמודדות עם המחסור בהיצע הקרקעות. בשנת 2022 החברה צפויה להשיק פרויקטים גדולים ורבים, ביניהם רמת שרת בירושלים, סביוני נצר סירני בנס ציונה, סומייל צפון בתל אביב, סביון ואירוס נס ציונה ופרויקטי התחדשות עירונית אשר נמצאים בשלבי בנייה שונים, כמו בוליביה בירושלים וקיציס בתל אביב. כל אלה יכללו מאות יחידות דיור חדשות בשילוב שטחי מסחר ותעסוקה, מתוך צבר קרקעות של כ-11,500 יח"ד בשלבי יזום שונים. השנה נמשיך לפעול להגדלת הצבר העתידי שלנו בעסקאות משמעותיות, ליצירת ערך מידי עבור המשקיעים שלנו, תוך שמירה על איתנות פיננסית גבוהה ושיפור ברווחיות".

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש