מיזוגים ורכישות

שפיר זכתה בקרקע ל - 204 יח”ד ומסחר ביהוד-מונוסון

שפיר מגורים מבית שפיר הנדסה זכתה במכרז של רמי״י ביהוד-מונסון להקמת הפרויקט ותשלם לרמ"י כ-358 מיליון שקלים על הזכויות הנדרשות והיטלי פיתוח

חדשות ספונסר 05/01/2022 10:25

א+א-

חברת שפיר מגורים מקבוצת שפיר זכתה במכרז של רשות מקרקעי ישראל (רמ"י) בקרקע בשטח של כ-8 דונם לתכנון, פיתוח ובנייה רוויה של 204 יחידות דיור ביהוד-מונוסון, תמורת 331 מיליון שקל ועוד כ-27 מיליון שקל הוצאות פיתוח.

על פי תכנון החברה, הפרויקט יכלול שלושה בנייני מגורים בני כ-10 עד 12 קומות וכ-1,000 מ"ר של שטחי מסחר בקומת הקרקע. כמו כן, צפוי להיבנות פארק, שישמש כריאה ירוקה אטרקטיבית בליבו של הפרויקט, וכן יתבצע שימור של ערוץ נחל שעובר במקום. 

חברת שפיר מגורים זכתה במתחם אחד מתוך חמישה באזור, בסך הכל, ייבנו במקום 732 יחידות דיור.

הקרקע ממוקמת בבקעת אונו - סמוך לצומת סביון ובקרבת קריית אונו. בשטח צפויה להיבנות שכונה חדשה ובה כ-1,500 יחידות דיור. השכונה תהיה קרובה מאוד לתחנת הרכבת הקלה שתוקם באיזור, 400 מטר בלבד. מה שיאפשר לתושביה אורח חיים נקי ונוח: לצאת לעבודה או לבילויים ללא צורך במכוניות.

ג’וליאן סטרוסטה מנהל מחלקת מכרזים ותכנון בשפיר הנדסה: "אנו מברכים על הזכייה במכרז באזור מבוקש ואסטרטגי, כך שנוכל לייצר ללקוחותינו סביבת מגורים איכותית ביותר. זכייה זו מתוספת לפרויקטים נוספים ומגוונים שבהם זכתה שפיר לאחרונה בבאר יעקב ובבת ים".

  1. מניות בכתבה
  2. שפיר הנדסה

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה