עירן טאוס, מנכ"ל נובולוג קרדיט: סיון פרג'

מיזוגים ורכישות

נובולוג רוכשת 55% ממניות חברת עין טל תמורת סך של כ-32 מיליון ש”ח

רכישה זו מהווה נדבך נוסף במימוש האסטרטגיה של נובולוג להרחבת פעילותה בעולם ה-Health Care תוך הרחבת סל השירותים ללקוחות הקצה הפרטיים

חדשות ספונסר 03/01/2022 09:36

א+א- 1

חברת נובולוג מדווחת היום כי חתמה על הסכם לרכישת 55% ממניות חברת עין טל (א.י.א מדיקל) אשר  מפעילה מרכז רפואי כירורגי המתמקד ברפואת עיניים, בו פועל מערך של רופאי עיניים מומחים שמעניקים שירותי רפואה רבים, לרבות ניתוחים בכל תחומי רפואת העין. במרכז הרפואי פועלים ארבעה חדרי ניתוח המותאמים לניתוחי עיניים, חדרי טיפולים ייעודיים, מכון בדיקות והדמיות ומערך אופטומטריה. בנוסף מחזיקה עין טל במחצית מהונה המונפק של עין טל הדסה – שהינה רשת להסרת משקפיים המונה שישה סניפים.

 

עירן טאוס, מנכ"ל החברה מסר: "אנו שמחים לדווח על רכישת 55% ממניות חברת עין טל. חברת עין טל פועלת בתחום רפואת העיניים הכולל, בין היתר, ניתוחי עיניים מסוגים שונים ונמצא במגמת צמיחה בכל העולם לרבות גידול עקבי במספר הניתוחים האסתטיים.

רכישה זו מהווה נדבך נוסף במימוש האסטרטגיה של נובולוג להרחבת פעילותה בעולם ה-Health Care תוך הרחבת סל השירותים ללקוחות הקצה הפרטיים. חברת עין טל משתלבת היטב בחטיבת הבריאות של נובולוג והסינרגיה תאפשר לנובולוג להרחיב את שירותיה ולהגיע לקהלי יעד חדשים, שיקבלו מגוון שירותי רפואה מתקדמים. בכוונתנו לפעול להרחבת השירותים המוצעים על ידי חברת עין טל , תוך מיקוד בשירותי בריאות חדשניים ודיגיטליים, מיצוי שיתוף הפעולה ומקסום היכולות הקיימות והעתידיות של נובולוג ושל עין טל. "

 

חיליק אסיה, מנכ"ל עין טל מסר: קבוצת עין טל והראל חברה לביטוח שמחים ונרגשים מהחיבור עם קבוצת נובולוג ומצפים לפעול במשותף להמשך צמיחתה של קבוצת עין טל. הסינרגיה בין החברות מחזקת משמעותית את היכולת של קבוצת עין טל ליישם את מטרותיה האסטרטגיות תוך הרחבת מגוון המוצרים אותם היא מציעה ללקוחותיה.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    מאותה סיבה שדנאל רכשה את עניים.|12|

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    לייזר 03/01/2022 09:56