אנרגיה ירוקה

ג’נסל מזנקת 6% עקב שת”פ עם ABB

ג’נסל ו-ABB יקדמו פתרון לאספקת חשמל מהימנה ורציפה לאורך זמן במהלך הפסקות חשמל קצרות וארוכות וללא פליטות. הפיתרון שיקודם הוא מערכת כוח

מערכת ספונסר 22/12/2021 13:22

א+א-

חברת ג’נסל המפתחת פתרונות אנרגיה ירוקה מבוססי תאי דלק לייצור חשמל באמצעות מימן ואמוניה, ממשיכה בתנופת פעילותה ובתהליך יצירת מנועי צמיחה חזקים לשנים הבאות. ג’נסל מדווחת היום, כי חתמה על שיתוף פעולה אסטרטגי עם חברת הענק הבינלאומית ABB המתמחה, בין היתר,  בפיתוח וייצור של מכשירי אל-פסק וציוד נלווה. ABB השוויצרית נסחרת בבורסות בשוויץ ובארה"ב בשווי של כ-74 מיליארד דולר ומגלגלת מחזור הכנסות שנתי של כ-30 מיליארד דולר.

 

במסגרת ההסכם, ג’נסל ו-ABB יקדמו פתרון לאספקת חשמל מהימנה ורציפה לאורך זמן במהלך הפסקות חשמל קצרות וארוכות וללא פליטות. הפיתרון שיקודם הוא מערכת כוח גיבוי המשלבת תאי דלק של ג’נסל ומערכות אל פסק של ABB  שמיועדת לתשתית קריטית של רכבות, בתי החולים, מבנים מסחריים, מרכזי נתונים וטלקום, אך לא תוגבל רק לתחומים אלה.

 

ג’נסל מעריכה כי שיתוף הפעולה עם ABB עשוי להביא לכניסת החברה למגזרים חדשים, וצפוי לקצר את הזמן שייקח לה להגיע ללקוחות ולטריטוריות חדשות וכמובן יאפשר לג’נסל להציע את מוצריה ללקוחות ABB ברחבי העולם. כמו כן, שיתוף פעולה עשוי להביא לפיתוח פתרונות טכניים חדשניים לצרכים שונים, ולסייע בקידום עסקי החברה בהתאם ליעדיה ולאסטרטגיה שלה.

 

חברת ABB הינה חברה טכנולוגית בתחום החשמל, התעשייה, התחבורה והתשתיות. החברה הוקמה לפני יותר מ-130 שנים, והפכה להיות מובילת הדיגיטציה התעשייתית. ABB פועלת ביותר מ-100 מדינות, לרבות ישראל, עם כ-144,000 עובדים. 

 

שת"פ אסטרטגי זה מתווסף למספר הסכמי שיתוף פעולה ועיסקאות של ג’נסל עם חברות בינלאומיות מובילות. אחד משיתופי הפעולה המשמעותיים שנחתמו לאחרונה הוא עם ענקית התקשורת דויטשה טלקום.

  1. מניות בכתבה
  2. גנסל

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה