קרדיט: depositphotos

דיווח שוטף

מדדי תל אביב סגרו בעליות של מעל 1%

סיום שבוע ירוק בתל אביב - המעוף זינק 1.25% וקרוב לשיא, מדד הבנקים זינק 1.6%, מנגד מניית טרמינל איקס ירדה 5% במחזור גבוה, מדד הביומד טס 2% , הדולר במגמת היחלשות

חדשות ספונסר 16/12/2021 17:39

א+א-

סיום ירוק רוחבי בתל אביב, לאחר הודעת פאוול אשר הקפיץ את השווקים, תל אביב בהתאם למגמה זינקה עם רוח גבית מהעולם, ולמרות פתיחה מעורבת הצליחה לשמור על העליות, מדד הגז ונפט עלה 1.4% , תל אביב 90 לא הרחק מאחור עם עליה של 1.23%.

 

פסגות: החדשות של פאואל אינם חדשות טובות לשווקים איננו רואים כיצד סיום ההרחבה הכמותית והעלאת ריבית כבר במחצית הראשונה של 2022 יכולים להיתפס כחדשות טובות לשוקי המניות. ככל הנראה השווקים יצטרכו לעכל את החדשות, לכתבה.

 

אלומה רוכשת עד49% מקבוצת חן קבוצת חן המקום פועלת במגוון רחב של שירותים בתחום הפסולת ובכלל זה, איסוף פסולת עירונית, ייזום והקמה של מתקנים לטיפול בפסולת, תפעול של תחנות מעבר למיון פסולת, המניה נותרת ברמת הבסיס.

 

ג’נריישן רוכשת 25.5% ממתקן אגירה שאובה תמורת 220 מיליון שקל להערכת הקרן, המתקן צפוי להניב הכנסה שנתית ממוצעת של כ-350 מיליון ש”ח, מרביתה כתשלומי זמינות, ו-EBITDA שנתי ממוצע של כ-225 מיליון ש”ח, התשואה השנתית על ההון 10%

 

ביומיט מדווחת על הסכם הפצה של חברת הפרוטפוליו רילבייט מדובר בהסכם שני של החברה, מכירות מוצריה של רילבייט יחלו במחצית הראשונה של 2022

 

 

 איתמר  מדיקל נמחקה מהמסחר היום במדדי תל אביב לאחר שנרכשה ע"י ZOLL

 

לאומי: נתוני המשק תומכים בהתחזקות השקל אנו מעריכים כי שנת 2021 צפויה להסתכם בגירעון תקציבי של עד כ-5% תוצר עקב נתוני נובמבר הממשיכים להצביע על שיפור, העודף בחשבון השוטף צפוי להמשיך להתמתן בהדרגה, לכתבה.

 

פיזור השקעות וחשיבותם לקראת 2022 השווקים היו מדהימים בשנת 2021 וכל מטאטא כמעט פגע, לאחר דבריי פאול אמש נראה כי עידן הכסף הזול מתחיל לתת את אותותיו, ועל כן יש לתת את הדעת לשמירה על תיק ההשקעות, לכתבה.

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה