דיווח שוטף

מניית פרשקובסקי ממשיכה במומנטום החיובי לאחר רכישת פרי פלייס ברחובות

המנייה מגיבה בחיוב לאחר עליות של כ- 3% אתמול המומנטום נמשך והיא עולה 3.5% גם היום, הפרויט כולל כ-750 דירות למעונות סטודנטים, שטחי משרדים של כ-22 אלף מ"ר

חדשות ספונסר 14/12/2021 15:21

א+א-

חברת פרשקובסקי זכתה בהתמחרות לרכישת פרויקט "פרי פלייס" ברחובות תמורת כ-371 מיליון שקל. הפרויקט קודם על-ידי חברת פרי נדל"ן של יזם הנדל"ן המנוח אלדד פרי שנרצח לפני כחודשיים ברחובות. לפי התב"ע החלה, ניתן להקים על המקרקעין פרויקט שיכלול כ-750 דירות למעונות סטודנטים בשטח ממוצע של כ-38 מ"ר, שטחי משרדים של כ-22 אלף מ"ר, כ-1,250 מ"ר מסחר וכן שטחים תת קרקעיים לטובת הקמת חניון ובו כ-900 מקומות חנייה ב-3 מפלסים. למיטב ידיעת החברה, לפרויקט קיים היתר חפירה ודיפון.

בכוונת פרשקובסקי לממן את הרכישה ממקורותיה העצמיים וממימון חיצוני - 10% מהתמורה ישולמו במועד חתימת הסכם המכר, 10% נוספים ישולמו בתוך 30 יום מאישור ביהמ"ש והיתרה בתוך 90 ימים ממועד מתן אישור המכירה וכנגד מסירת החזקה. רכישת הפרויקט כפופה לאישור בית המשפט במסגרת תיק חדלות הפירעון של פרי נדל"ן, והיא מתבצעת כאשר המקרקעין והזכויות נקיים מכל חוב, התחייבות, עיקול, שעבוד, צו תביעה או כל זכות לטובת צד ג’.

הפרויקט ממוקם בכניסה הצפונית לעיר רחובות, בפינת הרחובות הרצל ודרך אצ"ל בסמוך למכון ויצמן, הפקולטה לחקלאות, קריית המדע ותחנת הרכבת. במסגרת הפרויקט מתוכננים להיבנות 3 מגדלים של מעונות סטודנטים וכן 2 בנייני משרדים.

לדברי יוסי פרשקובסקי, יו"ר חברת פרשקובסקי, "הפרויקט ברחובות ממוקם במיקום אטרקטיבי בכניסה הצפונית לעיר מהווה עבורנו כניסה טבעית של החברה לפעילות נוספת בתחום המניבים של מעונות סטודנטים, הוא יצטרף לפרויקטים נוספים שאנחנו עושים היום למשרדים, מסחר ודיור להשכרה במתחם האלף בראשון לציון, בהרצליה פיתוח, רמלה, לוד נס ציונה ועוד. לפרויקט יש כבר תב"ע מאושרת ואנו נתחיל בעבודות בקרוב. בשלב הראשון נשלים את העבודות על החניון שכבר החלו בחפירתו ובמקביל נקדם הליך להגדלת הזכויות במתחם, גם לתוספת של שטחי משרדים, וגם לשילוב של שטחי מגורים להשכרה לצד המעונות".

  1. מניות בכתבה
  2. פרשקובסקי

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה