קרן חזון, יו"ר ומנכ"לית תורפז תעשיות קרדיט: יח"צ

מיזוגים ורכישות

תורפז רכשה חברה לטבית העוסקת בתמציות בושם

מחזור המכירות של LORI הסתכם בשנים 2020 ו-2019 על סך של כ-4.7 ו-4 מיליוני אירו בהתאמה. הרכישה תאפשר לתורפז להרחיב את מכירות הקבוצה בתחום הריחות.

מערכת ספונסר 12/12/2021 10:24

א+א-

תורפז תעשיות בע"מ, חברה גלובלית המפתחת ומייצרת אלפי תמציות טעם וריח, חומרי ביניים וחומרי גלם ייחודיים ומשווקת ומוכרת אותם בלמעלה מ-30 מדינות ברחבי העולם, מדווחת היום כי חתמה על הסכם לרכישת LORI הפועלת בתחום תמציות הבשמים בלטביה בתמורה לסך של כ-3.14 מיליון אירו (כ- 3.5 מיליון דולר), בתוספת יתרות מזומנים נטו. השלמת העסקה צפויה להתקיים בתחילת הרבעון הראשון של שנת 2022 והיא תשולם ממקורותיה העצמאיים של תורפז.

מחזור המכירות של LORI הסתכם בשנים 2020 ו-2019 על סך של כ-4.7 ו-4 מיליוני אירו בהתאמה. הרכישה תאפשר לתורפז להרחיב את מכירות הקבוצה בתחום הריחות באמצעות פיתוח ושיווק מוצרים ותמציות במרכז ומזרח אירופה, בין היתר באמצעות מינוף הסינרגטיות ואפשרויות ה-Cross-Selling המגוונות הקיימות בין חברות הקבוצה בארץ ובעולם. בכוונת החברה לשלם את התמורה ממקורותיה העצמיים.

חברת LORI אשר התאגדה בשנת 1992, ומעסיקה 50 עובדים, הינה אחת מיצרניות תמציות הריח במזרח אירופה. LORI עוסקת בייצור תמציות בשמים ושיווקם במזרח אירופה, והינה בעלת יכולות מחקר ופיתוח המאפשרות לה להציע פתרונות מותאמים אישית ללקוחותיה.

קרן חזון, יו"ר ומנכ"לית קבוצת תורפז מסרה: "אנו ממשיכים ליישם את אסטרטגיית הצמיחה המהירה של תורפז בעולם ושמחים לדווח על רכישת LORI הפועלת בתחום תמציות הבושם בעיקר במרכז ומזרח אירופה. רכישה זו תרחיב את סל המוצרים של הקבוצה ותהווה פלטפורמה להרחבת מכירות הקבוצה בתחום הריחות במזרח אירופה לצד הרחבת בסיס הלקוחות שלנו."

  1. מניות בכתבה
  2. תורפז

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה