מיטל שטרקמן, מנהלת פעילות EPM בטופ מערכות קרדיט: יח"צ

מיזוגים ורכישות

טופ מערכות רוכשת את Business & Decisions בישראל

BD הינה חברה ותיקה הפועלת בארץ בהצלחה שנים רבות, עיקר התמחותה נרכש מיישום והטמעת מערכת ניהול הביצועים הארגוניים EPM Oracle, הכוללת מערכת הבינה העסקית Hyperion

חדשות ספונסר 08/12/2021 17:11

א+א-

טופ מערכות, הנסחרת בבורסה לניירות ערך של תל-אביב רוכשת את פעילות ה- EPM של חברת Business & Decisions המשווקת ומיישמת פתרונות לניהול ביצועים ארגוניים (Enterprise Performance Management), המשמשים בעיקר לניהול וניתוח ביצועים פיננסיים בארגונים: ניהול תקציב, בקרה תקציבית, ויסותים, תחזיות וכדומה וכן, יישום פתרונות לאיחוד דוחות לחברות ציבוריות וחברות נדל"ן. 

BD הינה חברה ותיקה הפועלת בארץ בהצלחה שנים רבות, עיקר התמחותה נרכש מיישום והטמעת מערכת ניהול הביצועים הארגוניים EPM Oracle, הכוללת גם את מערכת הבינה העסקית Hyperion וגם את פתרון ניהול הביצועים בענן - EPM Cloud בארץ ובעולם.

 

היקף הרכישה מוערך הינו 3.4 מיליון ש"ח. במסגרת הסכם הרכישה יעברו כל עובדי Business & Decisions לטופ מערכות. פעילות Business & Decisions תשתלב עם פתרונות נוספים של אורקל המיושמים על ידי טופ, כגון מערכת ה- ERP בענן Netsuite, Cloud PLM ועוד. את פעילות ה EPM אשר מתפצלת לתוך חברת טופ תוביל מיטל שטרקמן ששימשה עד כה כסמנכ"לית מכירות בחברת Business & Decisions.

שטרקמן ציינה: "אני נרגשת ושמחה מההתמזגות עם חברה מתקדמת ומצליחה, אשר חורטת על דגלה לתת מענה מקיף ומקצועי ללקוחותיה. ההתמזגות של חברתנו עם חברת טופ הינו צעד נכון לשתי החברות , לכלל לקוחתנו ולשאר העסקים המתקדמים בישראל. אני רואה בטופ את הבית הטבעי והנכון ביותר עבורנו לצמוח בו".

 

שמוליק מילנר - מנכ"ל משותף טופ גרופ, אמר: "פעילות Business & Decisions מצטרפת מחזקת מספר יחידות עסקיות קיימות:. פתרונות EPM ישולבו באופן סינרגי לעולמות NetSuite כאשר נוכל להציע ללקוחות גם כלי אינטגרטיבי לבקרה תקציבית, ובעולם ה Oracle Cloud ERP כפתרון משלים".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה