דיווח שוטף

להב ואזורים רוכשת מנכסים ובנין קרקע בת”א ב-390 מיליון ש”ח

רוכשות קרקע בשטח של כ- 3.87 דונם ברח’ המסגר 41-43 בת"א, בכוונת החברות להקים במתחם מגדל בן 40 קומות בשימוש מעורב של שטחי מסחר, תעסוקה ומגורים בעלות 900 מיליון

חדשות ספונסר 05/12/2021 09:58

א+א- 1

להב אל.אר ביחד עם אזורים דיווחו על זכייתם במכרז בחלקים שווים לרכישה קרקע בשטח של כ- 3.87 דונם, ברח’ המסגר 41-43 בת"א מחברת נכסים ובניין מקבוצת דסק"ש, תמורת 390 מיליון שקל בתוספת מע"מ.

 

בהתאם לתוכנית המתאר של ת"א/5000, בכוונת החברות להקים במתחם מגדל בן 40 קומות בשימוש מעורב של שטחי מסחר, תעסוקה ומגורים בשטח כולל של כ- 37 אלף מ"ר. בכוונת החברות לפעול להגדלת זכויות הבניה עד לכ- 50 אלף מ"ר. סך ההשקעה המוערכת בפרויקט מסתכמת בכ- 900 מיליון שקל (100%, כולל תמורת הרכישה ומס רכישה).

 

הקרקע בבעלות פרטית והינה אחת מעתודות הקרקע האחרונות, במיקום אטרקטיבי ביותר, בלב מרכז העסקים של ת"א, ונמצאת בסמיכות לשני קווים של הרכבת הקלה ולצירי תנועה מרכזיים, כגון: נתיבי איילון, דרך בגין, הרחובות המסגר, קרליבך, חשמונאים מרכזי קניות ובידור.

 

פליקס שופמן מנכ"ל דלק נכסים ורון אבידן מנכ"ל אזורים מסרו כי "אנו שמחים על עסקת ענק נוספת במסגרת שיתוף הפעולה בינינו. עסקה זו משקפת את האסטרטגיה המשותפת של שתי החברות - שילוב מנצח של דלק נכסים, המזהה הזדמנויות פיתוח בתחום הנכסים המניבים ברובם, במחירים אטרקטיביים במיקומים איכותיים ובאיזורי ביקוש, אזורים, מותג מוביל בתחומי המגורים עם ידע בתחום התכנון, השיווק ומיתוג הפרויקטים. אנו סמוכים ובטוחים שהמשך שיתוף הפעולה בין החברות יוביל להזדמנויות נוספות. אין ספק שהביקושים לשטחי מסחר משרדים תעסוקה ומגורים בתל אביב ככלל ובאיזור הזה בפרט יגברו אזורים ודלק נכסים יקימו פרויקט ייחודי שיתן מענה בזמן מתאים לביקושים אלה".

 

 

 

כיום קיים על הקרקע מבנה תעשייה ומסחר בשטח עילי כולל של כ- 7,800 מ"ר המושכר בשוק החופשי ל- 5 שוכרים שונים עם חוזי שכירות המסתיימים או ניתנים לסיום לתקופה של עד חמש שנים. הכנסות דמי השכירות, לרבות דמי הניהול השנתיים מניבים כ- 6.7 מיליון שקל בשנה. הכנסה זו תאפשר את מימון הקרקע בתקופת התכנון.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    100 מליון שח לדונם בתל אביב, יפה.

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    גיא5 05/12/2021 10:07