קרדיט: freepik

מתי צריך פורץ דלתות?

מאמר זה מציג את המצבים המובילים לצורך בהזמנת שירותי פורץ דלתות, כדי לשמור על השקט הנפשי, במצבי אובדן מפתחות, או אפילו אם אתם מעוניינים לנקות את המנעולים שלכם

תוכן מקודם 28/11/2021 11:57

א+א-

יש מקרים שבהם נדרשים שירותי מנעולן שיש לו מוניטין מצוין בתחום פריצת דלתות.  חשוב להבין שלא כל מנעולן שיודע להחליף מנעול ישן בחדש או לתקן מנעולים, הוא גם פורץ דלתות. הנה כמה סיבות חשובות להזמנת שירותי פורץ דלתות מקצועי.

 

אובדן מפתחות

אובדן מפתחות זה משהו שיכול לקרות לכל אחד מאיתנו בכל מצב. אחת הסיבות העיקריות להזמנת שירותי מנעולן שיסייע בפריצת הדלת היא מצבי אובדן המפתחות. המשמעות היא שמלבד נעילה מחוץ לנכס שלכם, יש סיכוי גדול שלאדם אחר תהיה גישה אליו.

 

מסיבה זו, מומלץ ליצור קשר עם מנעולן, לא רק על מנת לבצע שכפול של המפתחות שלכם, אלא כדי להחליף את מנעול הדלת במלואו. תהיו בטוחים שמנעולנים שיש להם מוניטין מצוין בתחום לא ישמרו עותק של המפתחות שלכם לאחר שיספקו לכם את השירות הדרוש.

 

מפתחות שבורים

במקרה שהמפתחות לא אבדו או נגנבו, אבל נשברו, יש צורך בשירותי פורץ דלתות. מפתחות נשברים בדרך כלל בשל הבלאי של חומר המתכת ממנו הם עשויים. אם המפתחות שלכם נשברים מחוץ למנעולם, אינכם צריכים להחליף את כל המנעול שלכם, כי יש סיכוי גדול שהמנעולן יוכל לייצר עבורכם מפתח משוכפל.

 

מצד שני, אם המפתח שלכם נשבר בתוך המנעול, הסרתו עשויה להיות תהליך מורכב, ובמקרה זה פורץ דלתות מקצועי עשוי להציע החלפת מנעול לדלת.

 

מנעולים פגומים

בדיוק כמו עם המפתחות, גם מנעולי דלתות מועדים לבלאי לאחר שימוש ממושך. ברגע שהמנעולים מתקלקלים, הם עשויים שלא לפעול כראוי, כך שלא תוכלו יותר לנעול את הדלתות שלכם. מצב זה כרוך בצורך בהזמנת מנעולן שיסייע לכם להתקין מנעולי דלתות חדשים עבור הנכס שלכם.

 

המנעולים זקוקים לניקוי

מנעולן מקצועי מחליף את המנעולים ומסייע לדיירים להיכנס לביתם. איש מקצוע זה מנקה גם את המנעולים באופן יסודי, כי בעלי בתים רבים אינם מבינים שצריך לשמן, לנקות ולתחזק מנעולים כמו כל פריט אחר בבית.

 

בית חדש

לפני המעבר לבית חדש, יש לוודא החלפת מנעולי דלתות, מכיוון שעלול להיווצר מצב בו לאנשים אחרים יהיה עותק של המפתחות לבית החדש שלכם.

 

יש סיכוי גדול שלדיירים הקודמים שגרו בבית יש עדיין עותק של המפתחות למנעולי הדלתות, מה שאומר שיש ליצור קשר עם מנעולן אמין שיסייע לכם להתקין מנעולי דלתות חדשים לפני שאתם נכנסים לגור בבית החדש. חשוב לזכור שצעד זה נחוץ למען הבטיחות והביטחון שלכם.

 

בשורה התחתונה, חשוב לבחור את איש המקצוע הנכון

יש מספר סיבות שמובילות לצורך בהזמנת שירותי מנעולן, אבל חשוב לוודא בחירה בשירותי איש מקצוע שיש לו מוניטין מצוין בתחום, שלא רק שיספק עבודה איכותית, אלא יכבד את פרטיותכם ויבטיח גם את בטיחותכם.

 

לכן, הקפידו להקדיש את המאמצים הדרושים על מנת לבדוק את אנשי המקצוע שמספקים שירותים אלו, כאשר אתם מחפשים שירותי פריצה של מנעולים מאיש מקצוע אמין באזור שלכם.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה