רונן טויטו, יו"ר המשותף של קדימהסטם קרדיט: יח"צ

מיזוגים ורכישות

קדימהסטם מגייסת 10 מיליון מאיליקס מדיקל

אילקס מדיקל תשקיע 10 מיליון שקל בקדימהסטם עם אופציה להגדיל את היקף ההשקעה לכ-21 מיליון שקל, דירקטוריון קדימהסטם החליט לפעול לרישום החברה למסחר בנאסד"ק

מערכת ספונסר 25/11/2021 11:15

א+א-

קדימהסטם  חברה בתחום התרפיה התאית, הנמצאת בשלבי פיתוח קליני של מוצרים פורצי דרך לטיפול במחלות ALS וסוכרת, הודיעה על גיוס 10 מיליון שקל מאילקס מדיקל באמצעות הנפקת מניות פרטית. הגיוס בוצע לפי מחיר של 4.26 ₪ למניה, גבוה בכ-5% ממחיר הסגירה. במסגרת הגיוס, הוענקו לאילקס מדיקל סך של 1,407,130 אופציות ב- 2 סדרות, במחירי מימוש של 7 ו-8.5 ₪ למניה, ומימושן יכול להגדיל את היקף הגיוס לכ-21 מיליון שקל.  בכוונת תמר גלילי, מנכ"ל אילקס מדיקל, להצטרף לדירקטוריון קדימהסטם.

 

הגיוס הנוכחי ישמש את החברה לטובת המשך הפיתוח והמחקר של שני מוצרי החברה המובילים: AstroRx® לטיפול במחלת ה- ALS ו-IsletRx  לטיפול במחלת הסוכרת תלוית אינסולין. כמו כן, ההשקעה תשמש לסיום ההכנות לניסוי הקליני ולהמשך יצירת שיתופי פעולה אסטרטגיים.


הגיוס מצטרף לשורת הצלחות של החברה במהלך השנה האחרונה, ביניהם מפגש עם ה-FDA  בתחילת החודש בנוגע לטכנולוגיית החברה המבוססת תאי גזע לטיפול במחלת הסוכרת, קבלת אישור לפטנט ביפן לטיפול בסוכרת, ופרסום מאמר מדעי במגזין Frontiers in Endocrinology היוקרתי, על ההתקדמות בטכנולוגיית תאי הגזע של החברה לטיפול בסוכרת.

 

קדימהסטם עברה שינוי ניהולי כאשר לפני מספר חודשים הצטרפה לחברה קבוצת משקיעים לאחר מינויו של יו"ר דירקטוריון החברה, רונן טויטו. בהמשך, מונה למנכ"ל החברה אסף שילוני, תחת ההנהלה החדשה, גייסה החברה מאז תחילת 2021 מעל ל-50 מיליון שקל במחירים עולים אשר חיזקו את יכולת החברה לקדם את מוצריה.

 

רונן טויטו, יו"ר דירקטוריון בחברת קדימהסטם: "רצף העסקאות במהלך השנה האחרונה מוכיח את אמונם של המשקיעים בפיתוח של קדימהסטם, ומעיד על בשלות השוק לפיתוח בתחום התרפיה התאית. בנוסף קיבל דירקטוריון החברה החלטה לפעול לרישום בנאסד"ק, מהלך כזה יאפשר לחברה ולפלטפורמה הטכנולוגית שלה חשיפה למשקיעים אמריקאים ומוסדיים מהתחום, כמו גם קבלת הערכה ראויה באמצעות אנליזה מקצועית. וכן שיתופי פעולה גלובליים משמעותיים לחברה. העסקאות האחרונות שהחברה השלימה חיזקו את ההון העצמי של קדימהסטם, בצורה שתאפשר לחברה לפעול לרישום בנאסד"ק, ואנו מודים לאילקס מדיקל על תמיכתם ובחירתם להפוך למשקיע אסטרטגי בחברתנו".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה