חנן מור, יור קבוצת חנן מור קרדיט: יח"צ

קבוצת מור זכתה במכרז רמ”י בכניסה למתחם העסקים כורזין בגבעתיים

המכרז בהיקף של כ-225 מיליון ₪. הקבוצה מתכננת במתחם מגדל בן כ-50 קומות, בשטח כולל של כ-34 אלף מ"ר, הכולל בין היתר מגורים להשכרה ארוכת טווח, שטחי מסחר ותעסוקה

מערכת ספונסר 22/11/2021 15:58

א+א-

קבוצת מור מדווחת על זכייתה במכרז רמ"י בכניסה למתחם העסקים כורזין בגבעתיים, בהיקף של כ - 225 מיליון ₪. הקבוצה מתכוונת להקים במתחם מגדל בן כ - 50 קומות, בשטח כולל של כ - 34 אלף מ"ר, הכולל בין היתר מגורים, מגורים להשכרה ארוכת טווח, שטחי מסחר ותעסוקה.

מכרז זה, הינו אחד "ממכרזי הייזום" החדשים של רמ"י, שבהם משווקת קרקע שאינה מתוכננת וכחלק מהליך המכרז, היזם נדרש לאשר, לתכנן ולאשר תב"ע למתחם. לדברי קבוצת מור, מהלך זה הינו חלק מאסטרטגיית הקבוצה לפתח את תחום היזמות, הרכש והשבחת מקרקעין באזורי ביקוש, והוא פועל יוצא של פעילות זרוע רכש הקרקעות, המבטיח את עתודות הקרקע של החברה לשנים הבאות.

החברה מדגישה כי המתחם בו זכתה בגבעתיים, נמצא ב"פריים-פריים לוקיישן", בצומת הרחובות כורזין, טבנקין ואלוף שדה ובצמידות למרכז עסקים ראשי ומתפתח של גבעתיים. בסמוך למתחם מתוכננת תחנת כורזין של הקו הסגול ברכבת הקלה, המחבר את רמת גן, גבעתיים ותל אביב.

יו"ר הקבוצה חנן מור: "לנוכח הגידול באוכלוסיית מדינת ישראל, צורכי הפיתוח והבנייה גדלים מאוד, הביקושים לדירות במרכז המדינה מתגברים והיכולות לתת מענה לביקושים קטנה. רוב הקרקעות בעלות הפוטנציאל בגוש דן, נמצאות בבעלות פרטית ונדרשים להן תהליכים של שינוי ייעוד והשבחה.
החברה צברה ניסיון בתהליך דומה גדול מאוד בנס ציונה והשקענו משאבים רבים בהקמה של ארגז כלים טכנולוגי, מתקדם, מבוסס תוכנה ומערכות מידע GIS משולב אלגוריתם, שיודע לנתח באופן מדויק את פוטנציאל השבחת הקרקע ומחיר הקרקע בעתיד. יכולת ייחודית זו מתווספת ליכולות ניהול ויכולות סטטוטוריות מובילות קיימות ובכך משלימה הקבוצה את סט היכולות שלה, מרכישת קרקע, דרך השבחה שלה, ייזום ובנייה ועד הפעלה וניהול באמצעות יכולות אחרות של הקבוצה, הממצבות אותה כאחת מחברות הייזום והבנייה המובילות בישראל. החברה תיזום את הפרויקט בגבעתיים בשיתוף העירייה, על מנת לתת מענה לצורכי התושבים, בעיקר ברמת פתרונות דיור להשכרה שחסרים מאוד. ככל שיינתנו זכויות נוספות בפרויקט, ניתן יהיה לתת הקצאה של דיור מסובסד לתושבי העיר".

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה