עמיר לונדון, מנכל קמהדע קרדיט: נטי לוי

קמהדע רוכשת פורטפוליו של ארבעה מוצרים מסחריים מאושרי FDA

החברה מדווחת כי מדובר בעסקה ש"משנה את פני החברה וממצבת אותה כמובילה עולמית בתחום תכשירי הנוגדנים מבוססי הפלסמה"

מערכת ספונסר 22/11/2021 14:35

א+א-

 קמהדע מדווחת על עסקה אשר לדבריה, "משנה את פני החברה וממצבת אותה כמובילה עולמית בתחום תכשירי הנוגדנים מבוססי הפלסמה", באמצעות רכישת פורטפוליו של ארבעה מוצרים מסחריים, מאושרי FDA.

על פי הדיווח, ההכנסות הגלובליות לשנת 2021 של פורטפוליו המוצרים, שנרכש מחברת Saol Therapeutics, נאמד בהיקף של 40 - 45 מיליון דולר. כ - 75% מההכנסות נובעות ממכירות בארה"ב ו - 20% מההכנסות נובעות ממכירות בקנדה. שיעור הרווח הגולמי החזוי של פורטפוליו המוצרים לשנת 2021 הינו 50% - 55%.

על פי הודעת קמהדע, "הרכישה מקדמת את הפיכתה של החברה, לחברת מוצרי פלסמה ייחודיים ורטיקאלית עם יכולות מסחריות חזקות בארה"ב. Kamada Inc, חברת הבת בבעלות מלאה של קמהדע בארה"ב, תהיה אחראית למסחור המוצרים שנרכשו בארה"ב".

עוד ציינה החברה כי "העסקה היא צעד חשוב במיצובה של קמהדע כמובילה עולמית בפיתוח, ייצור ומסחור של תכשירי נוגדנים מבוססי פלסמה. בעקבות הרכישה, לקמהדע יש כעת פורטפוליו של שישה תכשירי נוגדנים מבוססי פלסמה, והרכישה הוסיפה לחברה שמונה שווקים בינלאומיים חדשים, בעיקר באזור המזרח התיכון וצפון אפריקה".

קמהדע תשלם ל - Saol כ - 95 מיליון דולר, ועד סך כולל של כ - 50 מיליון דולר נוספים התלויים בהשגת אבני דרך הקשורות למכירות המוצרים בין השנים 2022 - 2034.

  1. מניות בכתבה
  2. קמהדע

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה