עדי אייל, מנכל וואן טכנולוגיות קרדיט: Regev Art Photography

דוחות כספיים

מיזוג וואן וטלדור עבר בהצלחה

הכנסות החברה עלו בצורה משמעותית ל- 624 מיליון, החברה תחלק דיבידנד של 20 מיליון ש"ח

חדשות ספונסר 18/11/2021 10:57

א+א-

חברת וואן טכנולוגיות פרסמה היום את תוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי של שנת 2021, הכולל איחוד מלא של תוצאות חברת טלדור, שרכישתה הושלמה  בחודש פברואר השנה. התוצאות הכספיות של וואן ברבעון מלמדות על צמיחה בהכנסות בעקבות רכישת טלדור בעקבות סינרגיה מוצלחת בין החברות, וכן צמיחה אורגנית בכל תחומי הפעילות ועלייה ברווחים.

 

בחודש פברואר 2021, הושלמה העסקה לרכישת מלוא מניות חברת טלדור, בדרך של מיזוג משולש הופכי, בתמורה ל-250 מיליון שקל במזומן. עם השלמת המיזוג קבוצת וואן מעסיקה כ-6,300 עובדים.

 

 

נתונים בולטים מתוצאות רבעון שלישי 2021:

ההכנסות ברבעון השלישי של שנת 2021 צמחו בכ-36% לכ-624 מיליון שקל. הצמיחה בהכנסות נבעה בעיקר מאיחוד לראשונה של תוצאות חברת טלדור ומצמיחה בכל מגזרי הפעילות של החברה.

 

הרווח התפעולי ברבעון השלישי של שנת 2021 עלה בכ-30% לכ-47 מיליון שקל, בהשוואה לכ-36 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. העלייה ברווח התפעולי נבעה מהצמיחה בהיקפי הפעילות של החברה.

 

בשורה התחתונה, סיכמה חברת וואן טכנולוגיות את הרבעון השלישי של שנת 2021 עם עלייה של כ-28% ברווח הנקי לכ-32.6 מיליון שקל ,לעומת כ-25.6 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד.

במקביל לפרסום הדוחות, הכריז דירקטוריון החברה על חלוקת דיבידנד לבעלי המניות בסך של כ-20 מיליון שקל. הכרזה זו מתווספת לחלוקה בסך של כ-63 מיליון שקל מתחילת השנה, כ - 28 אגורות למניה. המניה ללא שינוי מהותי

 

עדי אייל, מנכ"ל קבוצת וואן טכנולוגיות: "אנו מסכמים את תשעת החודשים הראשונים של השנה עם צמיחה חזקה בכל הפרמטרים, ובראשם עלייה של כ-53% בהכנסות הקבוצה ורווח נקי שגדל לרמה של כ-100 מיליון שקל. הצמיחה בתקופה וברבעון התאפשרה הודות לשיפור שנרשם בכל המגזרים העסקיים, ובעיקר בזכות איחודה של חברת טלדור, שברבעון השלישי של השנה הוטמעה באופן מלא לתוך קבוצת וואן.

בשלוש השנים האחרונות צמחה וואן מדי שנה בקצב דו ספרתי בכל מדדי ההכנסות והרווח, הן בזכות צמיחה אורגנית והן אודות לאסטרגיית המיזוגים והרכישות, אותה אנו ממשיכים ליישם גם עתה. בימים אלה השלמנו רכישה ראשונה של חברה באירופה המספקת שירותים לחברות בשוק האירופאי, בעיקר בגרמניה, ובארה"ב עם צוות של עשרות עובדים מקומיים המתמחים בתחומים כגון פינטק, אנרגיות מתחדשות, תחבורה לוגיסטיקה ועוד.

בכוונתנו להמשיך ולפעול להרחבת פעילותנו הבינלאומית, לצד המשך הובלת הצמיחה של שוק טכנולוגיות המידע בישראל. אנו מסתכלים קדימה על צמיחת שוק ההייטק הישראלי ומאמינים שהיא תאפשר לנו להמשיך ולהרחיב את פעילות החברה".

  1. מניות בכתבה
  2. וואן טכנולוגיות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה