קרדיט: יוניבו

דיווח שוטף

יוניבו ממשיכה להגדיל את בסיס הלקוחות המניה עולה 4%

חברת הקנאביס הרפואי חתמה על הסכם עם מכבי שירותי בריאות, במסגרתו תספק למעל 26 אלף המטופלים בעלי הרישיון המבוטחים החברה חתמה גם עם שב"ס וקופ"ח כללית לאחרונה

חדשות ספונסר 17/11/2021 12:13

א+א- 2

חברת "יוניבו", העוסקת בפיתוח, יצור ואספקת מוצרי קנאביס רפואי, חתמה על הסכם עם "מכבי יזמות וניהול" מקבוצת "מכבי שירותי בריאות" במסגרתו תספק את מוצריה במחיר מופחת למטופלים בעלי רישיון המבוטחים ב"מכבי". מטופלים בקנאביס רפואי המבוטחים בקופה יוכלו לרכוש את מוצרי "יוניבו" במחיר מופחת בפריסה ארצית עמם תתקשר "יוניבו", ובשיתוף עם בית המרקחת "מדי-פארם" בחולון שנמצא בבעלות "יוניבו".

ההסכם עם "מכבי" מצטרף להליך בו זכתה "יוניבו" לאחרונה אותו ערך מכון "מור" עבור "כללית", לאספקת מוצרי קנאביס רפואי למטופליה. עם חתימת ההסכם עם "מכבי", מוצרי "יוניבו" יהיו זמינים במחיר מיוחד למעל 75% מהמטופלים בעלי הרישיון בישראל: 26,296 המטופלים בעלי הרישיונות בקופ"ח "מכבי" מצטרפים ל-49,243 המטופלים ב"כללית". מדובר בכ-75.5 אלף מטופלים מתוך כ-100 אלף מטופלים בישראל.

מנכ"ל ומייסד "יוניבו", גולן ביטון: "’יוניבו’ ממשיכה לבסס את מעמדה בחזית אספקת מוצרי קנאביס רפואי למטופלים בישראל. כעת מוצרי החברה יהיו זמינים במחיר מיוחד לכשלושה רבעים מכלל המטופלים בישראל. אנו גאים להוביל את השוק ואת הנגשת המוצרים למטופלים".

לאחרונה זכתה "יוניבו" גם במכרז שירות בתי הסוהר לאספקת שמני קנאביס רפואי. במסגרת הזכייה, תספק החברה למרפאות השב"ס ממוצריה, זכיית החברה בהליך שערך מכון מור עבור ה"כללית" מוקדם יותר החודש במסגרתו המוצרים זמינים באופן דומה גם למעל 49 אלף מטופלי ה"כללית"

 1. מניות בכתבה
 2. יוניבו

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  יצאה הודעה?

  ממתין להתפרצות שלה עם בו ההודעה
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ציקו11 17/11/2021 13:27

 2. 2
  שבס זה היה טוגדר

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  man out of fear 17/11/2021 12:46