דיווח שוטף

אלוט מתאוששת עם חוזה חדש

ספקית השירותים השלישית באוסטרליה תחלוק עם אלוט בהכנסות בנובעות מתשלום חודשי עבור שירותי אבטחת סייבר

חדשות ספונסר 16/11/2021 11:48

א+א-

הוד השרון ישראל, 16 בנובמבר, 2021- אלוט בע"מ (NASDAQ, TASE: ALLT), ספקית של פתרונות חדשניים לניתוח רשת ופתרונות אבטחה כשירות (SECaaS) עבור ספקיות שירותי תקשורת ועסקים ברחבי העולם, מדווחת היום כי קבוצת Field Solutions (ASX: FSG), ספקית שירותי טלקום מובילה באוסטרליה באזורים כפריים ומרוחקים, בחרה בפתרון Allot Secure כדי להגן על צרכני הפס הרחב שלה ולקוחות עסקיים קטנים-בינוניים כנגד קשת רחבה של איומי סייבר.

"עם שירותי אבטחת סייבר מבוססי רשת, לקבוצת Field Solutions יהיה פתרון אפס מגע (zero touch)  שיקל על ההגעה ללקוח", ציין דניאל קידר, ראש מחלקת מכירות אוקיאניה באלוט. "פתרון אבטחת הסייבר של אלוט יעזור ל-Field Solutions להגן על לקוחותיה תוך יצירת הכנסות חדשות".

NetworkSecure היא פלטפורמת שירותי אבטחת סייבר מבוססי רשת, המציעה תפעול ללא מגע יד הלקוח ואינה דורשת התקנת אפליקציה על ידי לקוח הקצה. באמצעות NetworkSecure, ספקית השירות יכולה להציע ללקוחותיה הגנה מפני איומי סייבר, כולל תוכנות זדוניות, וירוסים, ניסיונות פישינג ותוכנות כופר. השירות מעניק גם להורים שקט נפשי באמצעות בקרת הורים, המציעה הגנה הניתנת להגדרה, מפני תוכן זדוני לילדיהם כאשר הם משתמשים באינטרנט מהמכשירים שלהם. ללקוחות עסקיים קטנים-בינוניים, NetworkSecure מציע סינון תוכן הניתן להתאמה על מנת לנהל את סוגי התוכן הנצרכים על ידי קבוצות עובדים או יחידים. קבוצת Field Solutions תפרוס בנוסף גם את פתרון EndpointSecure על מנת לוודא שלקוחותיה מוגנים מפני איומי סייבר גם כשהם מחוץ לרשת של הספקית. Field Solutions ואלוט יחלקו הכנסות חוזרות מתשלומי שירותים חודשיים.

"הלקוחות שלנו זקוקים להגנת סייבר מקיפה ולבקרת הורים. אנו מצפים לשותפות שלנו עם אלוט ולהבאת הפתרון הטכנולוגי המתקדם של אלוט ללקוחותינו. זו הצעה של win-win", ציין פיליפ בנוליאל, מנהל התפעול הראשי ב-Field Solutions

  1. מניות בכתבה
  2. אלוט

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה