דיווח שוטף

פוורפליט חתמה על חוזה עם חברת ההובלות אטלס בארה”ב

פתרון המעקב אחר הנגררים שלה. השדרוג יאפשר ל-Atlas לקבל תובנות נוספות על צי הרכב שלה בכדי לייעל את השימוש בצי, גודלו ולשפר את שביעות רצון הלקוחות

חדשות ספונסר 09/11/2021 16:50

א+א-

פוורפליט מובילה גלובלית וספקית פתרונות IoT אלחוטיים ופתרונות M2M למנויים, לאבטחה, שליטה, מעקב וניהול משאבים ניידים בעלי ערך לארגונים, כגון, משאיות מסחריות, משאיות משא, נגררים, מכולות וציי רכב, מדווחת היום כי חתמה על חוזה עם Atlas Van Lines, Inc. אחת מחברות ההובלות הגדולות בארה"ב, לשדרוג פתרון המעקב אחר הנגררים שלה. השדרוג יאפשר ל-Atlas לקבל תובנות נוספות על צי הרכב שלה בכדי לייעל את השימוש בצי, גודלו ולשפר את שביעות רצון הלקוחות.

"היינו צריכים לשדרג את פתרון המעקב אחר נגררים שלנו כדי להיות מוכנים ליום שאחרי הפסקת השימוש ברשת ה-3G", אמר פיל וואהל, נשיא Atlas Logistics, Inc., "היה זה קריטי עבורנו ליישם פתרון שישתלב ללא רבב במערכת ניהול התובלה הקיימת שלנו ולספק נראות מתמשכת בכדי לשפר את היעילות."

פתרון המעקב אחר נכסים של פוורפליט, ה-LV-500, מספק דיווחים תכופים על המצב והמיקום של הנגררים באמצעות האפליקציה מבוססת הענן של פוורפליט. ה-LV-500 הינו מכשיר אוטונומי בעל אספקת עוצמה כפולה, אשר איננו דורש חיבור לחשמל חיצוני, ניתן להתקנה בתוך 10 דקות או פחות, ונועד להיות עמיד ולספק שנים ממושכות של ביצועים ללא תחזוקה.

"אנו שמחים שחברת Atlas בחרה בפוורפליט כשותפה עסקית אשר תספק לה את פתרונות נתוני הנגררים אשר יעזרו לחברה לשפר את השורה התחתונה שלהם", אמר מארק סטנטון, מנכ"ל PowerFleet for Supply Chain Solutions. "אנו מחויבים להפוך את המעבר ל-4G/LTE ותהליך הטמעת הפתרונות שלנו לקל ונוח, בזמן שאנו מוודאים שאמינות המוצר וחיי הסוללה לא נפגעים, כמו גם, תמיכה שוטפת לכל הלקוחות שלנו."

  1. מניות בכתבה
  2. פוורפליט

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה