קרדיט: depositphotos

בלעדי

האם לאחר ירידות השערים נוצרה הזדמנות קנייה במניית לייבפרסון?

חברת לייבפרסון ממשיכה להפסיד כסף ולשוק נמאס; האם גם הפעם יגיעו ציידי ההזדמנויות לאחר שהמניה ירדה חזרה לאזורי תמיכה חזקים?

דובי קורן 08/11/2021 14:53

א+א-

חברת  לייבפרסון (סימול – LPSN) החברה עוסקת בפיתוח ומתן שירותים דיגיטליים לניהול שיחות (צ’טים) עם גולשים ברשת לאתרי אינטרנט עסקיים. מניות החברה נסחרות בבורסת הנאסד"ק ובמדד ת"א 35 לפי שווי שוק של 3.42 מיליארד דולר.

 

בשבוע שעבר החברה פרסמה את תוצאותיה לרבעון השלישי של השנה ודיווחה על הפסד של 0.47 דולר למניה מול צפי להפסד רחב יותר של 0.51 דולר. הכנסות החברה גדלו ביחס לרבעון המקביל ב 24.8% ועמדו על 118.3 מיליון דולר (מעל לתחזיות השוק).

 

ניתוח טכני

בניתוח הנוכחי אתחיל דווקא מהסוף וזה אומר שאחרי תיקון יורד בחודש וחצי האחרונים של 28% המניה מגיעה לאזורי תמיכה חזקים מאוד מהשנה וחצי האחרונות. תמיכה טכנית חשובה של 49 דולר ומתחת רצועה של 47-47.5 דולר שהחזיק את המניה בשבוע שעבר ובחודש מאי האחרון.

 

בגרף היותר רחב (אינו מצורף לסקירה) נמצאת רמה של 45 דולר. שיא של טרום קורונה מפברואר 2020 ומיולי 2020 שנפרץ קדימה והביא להמשך מגמה חיובית למניה ולשיא של מעל 72 דולר למניה שנקבע בחודש פברואר האחרון.

 

גרף מניית LPSN; מקור: StockCharts.com

 

התיקון האחרון שולח את המניה לאזורי תמיכה מהותיים ומוכחים. כך שהיפוך מעל רמה זו יכול להוציא תיקון טכני ושלמור את טווח המחירים של השנה וחצי האחרונות סביב 65-72 דולר לאזורי תמיכה שצוינו לעיל. בשלב זה טרם נראת עצירה במניה ולכן זהו רק שלב של מעקב בלבד ולא מעבר. מיותר לציין ששבירה והתבססות מתחת לרמות התמיכה שצוינו תהיה שלילית ואז אין מה לחפש בה בכלל.

 

בשלב זה מעקב בלבד בעיקר לציידי תחתיות.

 

בהצלחה לסוחרים.

 

  1. מניות בכתבה
  2. לייבפרסון

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה