מניית ג’נסל פורצת התנגדות – תחילתה של מגמה עולה?

מניית ג’נסל סבלה ממומנטום שלילי בחודשים האחרונים, האם הפריצה קדימה תסמן שינוי מעבר לטווח הקצר?

דובי קורן 31/10/2021 11:32

א+א- 1

החברה עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של גיבוי ואספקת חשמל ע"י אנרגיה ירוקה. החברה מפתחת תאי דלק אלקליים הפועלים על מימן. החברה הונפקה בבורסה של ת"א לפני 11 חודשים, נסחרת במדד ת"א 125 לפי שווי שוק של 1.2 מיליארד שקלים.

 

ניתוח טכני

המניה הונפקה לפני קרוב לשנה בבורסה של ת"א וכחלק מהמומנטום של תחילת השנה זינקה קדימה לעבר רמה של 2,000. מאז המומנטום והמגמה התהפכה והם פחות האירו פנים לחברה עם ירידה של 50% מהשיא השנתי ועד לשפלים מעט מתחת ל 1,000 נקודות.

 

הירידות האחרון של סוף ספטמבר ותחילת אוקטובר יצאו שפל שנתי חדש אשר תוקן במהרה כלפי מעלה. ההתבססות של שלושת השבועות האחרונים מתחת לאזור התנגדות ברמה של 1,200 נקודות הייתה טובה כשהיום המניה יוצאת קדימה במחזור מסחר ער.

 

מניית ג’נסל – גרף תקופתי

 

יעד התבנית עומד על אזור של 1,500 נקודות עם אזור התנגדות נוסף סביב 1,300 נקודות. נסיגה במחיר תהיה מצוינת לצבירת כוחות אך היא אינה מחייבת. הנחה כללי היא שכל עוד השפל האחרון בגרף נשמר יעד התבנית נשאר בתוקף.

 

בהצלחה לסוחרים.

 1. מניות בכתבה
 2. גנסל

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  דהמרקר - כתבה אוהדת על מימן ירוק

  מזכירה גם את ג'נסל ואקוואריוס מנועים
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  boaz47 31/10/2021 12:18