ריט 1 רוכשת מאלקטרה נדל”ן 50% ממתחם ”סוהו” נתניה תמורת 126 מליון ₪

אלקטרה נדל"ן מוכרת נכסים בארץ ורוכשת נכסים בארה"ב, קרן ריט 1 רוכשת נכס בתפוסה מעל ל- 95% עם צפי תשואה שנתית של 6.5%

חדשות ספונסר 31/10/2021 10:19

א+א-

ריט 1, קרן ההשקעות במקרקעין (ריט) הגדולה בישראל, דיווחה היום כי רכשה, בתמורה ל-126 מליון ₪, את חלקה של אלקטרה נדל"ן (50%) במרכז סוהו בנתניה. יתרת הזכויות בנכס תישאר בידי סינרג’י גרופ אשר הקימה יחד עם אלקטרה את המרכז המסחרי. מרכז "סוהו" כולל כ-14,700 מ"ר להשכרה וכן כ-420 מקומות חניה בחניון תת קרקעי.

מרכז סוהו, מרכז המסחרי בן ה-3 קומות שנפתח לפני כשנתיים, מתאפיין ברשתות מובילות בעיקר בתחום העיצוב וריהוט הבית. הנכס נהנה ממיקום בסמוך לחנות איקאה ולתחנת הרכבת ועל כן זוכה לביקושים ושיעורי תפוסה גבוהים, שיעור התפוסה בנכס עומד על למעלה מ- 95%, והוא מושכר לכ-40 שוכרים שונים. ה-NOI השנתי שינבע לחברה מהנכס בתפוסה מלאה, צפוי לשקף תשואה שנתית בשיעור של כ- 6.5%.

דותן גד, סמנכ"ל פיתוח עסקי ריט 1: "מרכז מסחרי סוהו שנפתח לפני כשנתיים קנה לעצמו מעמד כמרכז מוביל ומשמעותי בתחום עיצוב וריהוט הבית. אנו מאמינים שבעזרת הניסיון והידע שצברנו בריט 1 בניהול ופיתוח מרכזים מסחריים, וביחד עם היכולות של שותפנו בנכס, נמשיך לפתח את הנכס ולמצבו כאחד ממרכזי המסחר והבילוי הדומיננטים לריהוט ועיצוב הבית באיזור המרכז. מיקומו הייחודי של סוהו, בסמוך לחנות איקאה נתניה, יחד עם תמהיל העסקים הייחודי ודרכי הגישה והחניה הנוחים הופכים אותו לאטרקטיבי עבור הצרכנים".

גיל רושינק מנכ"ל אלקטרה נדל"ן: ״פרויקט הסוהו בנתניה הינו הנכס האחרון מבין ״נכסי אסטרטגית המימוש״ של החברה ולמעשה מכירתו לריט 1 משלימה מהלך של עשור שבו מכרה החברה את כלל נכסיה ״הישנים״ וכיום החברה מתמקדת בתחום הדיור להשכרה והמלונאות בארה״ב באמצעות קרנות השקעה אתן היא מנהלת. אני רוצה לברך את ריט 1 על הרכישה המוצלחת ושמח שהנכס נמכר לאחת מחברות הנדל״ן הגדולות והמובילות בישראל. אני משוכנע שריט 1 ושותפה לנכס ידעו להשביח ולהרוויח רבות מנכס זה״. 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה