עמית גרין – מנכל יוניקורן טכנולוגיות קרדיט: יח"צ

שירהטק חברת הפורטפוליו של יוניקורן טכנולוגיות, רכשה חברת בינה מלאכותית באירופה

לחברה הנרכשת לקוחות קיימים, היא בעלת קניין רוחני חזק בתחום הבינה מלאכותית, היא תהווה שער הכניסה של שירהטק לאירופה ומרכז הפעילות ביבשת בתחומי טכנולוגיה.

מערכת ספונסר 28/10/2021 11:21

א+א-

יוניקורן שותפות השקעה בחברות טכנולוגיה בעלות פעילות מחקר ופיתוח מדווחת כי חברת הפורטפוליו (מוחזקת בכ-6%) בתחום ה-Industry 4.0, שירהטק, רכשה את knowtion.AI הגרמנית, ולה כבר היום לקוחות וקניין רוחני חזק בתחום הבינה מלאכותית (AI - Artificial Intelligent) אשר יתרום לקניין הרוחני הייחודי הקיים של שירהטק. הטמעת פעילות החברה בשירהטק כבר החלה.

 

החברה הנרכשת תהווה שער כניסה לאירופה עבור שירהטק ותפנה בעיקר לכלכלות המובילות החברות ב-EU בהן ישנם עשרות אלפי מפעלים וקווי ייצור מיושנים, הרלוונטיים להטמעה של הטכנולוגיה שלה ושל שירהטק. בנוסף, תשתמש החברה הנרכשת מרכז הפעילות האירופאי בתחומי טכנולוגיה, מכירות ושירות לצורך אספקת פתרונות מבוססי AI בתחום ה-Industry 4.0 ושימוש בחיישנים הייחודים של שירהטק.

 

שירהטק סבורה כי רכישת החברה תאפשר לה לקצר את מחזור המכירה ללקוחות חדשים באירופה, תוך חיזוק הפריסה הגיאוגרפית שלה והמיצוב הגלובלי של שירהטק בתחום מתן פתרונות מבוססי AI. 

 

עמית גרין, מנכ"ל יוניקורן מסר כי, "חברות הפועלות בתחום של שירהטק הינן בעלות פוטנציאל רווח עצום מאחר ומדובר בשוק שעדיין נמצא בתחילת דרכו. אנו מאמינים ששירהטק עם הטכנולוגיות המתקדמות שלה ועל אחת כמה וכמה עם הרכישה של Knowtion המקרבת אותה ללקוחות, יכולה להציף ערך משמעותי למשקיעים שלנו בהמשך דרכה". 

 

ליוניקורן טכנולוגיות חמש השקעות נוספות,סייברוואן ווויפלאש, בובייל, פלו-ליט וסטריקס

 

את שירהטק ייצג בעסקה עו"ד שחר רוזנטל ממשרד וקסלר ברגמן ושות’

  1. מניות בכתבה
  2. יוניקורן

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה