נועם שצלקה, מנכל אינרום תעשיות קרדיט: יח"צ

מיזוגים ורכישות

אינרום רוכשת את פעילות ה-SP מקבוצת מצרפלס בכ-150 מיליון ש”ח

פעילות ה-SP ממוקדת בתחום הייצור והשיווק של מערכות צנרת אינסטלציה; מכירותיה בחציון הראשון של השנים 2021 הסתכמו לכ-48 מיליון ש"ח

חדשות ספונסר 28/10/2021 10:17

א+א-

אינרום תעשיות בנייה הפועלת באמצעות החברות איטונג, כרמית מיסטר-פיקס ונירלט צבעים, חתמה באמצעות חברה בת חדשה שלה שהוקמה לצורך כך- אס.פי תעשיות על הסכם לרכישת מלוא פעילות ה- SP מקבוצת מצרפלס בתמורה לסך במזומן של 150 מיליון ש"ח.

 

הרכישה מגיעה בהמשך להודעתה של אינרום מחודש ספטמבר 2021. השלמת העסקה כפופה לאישור הממונה על התחרות ובתנאי שלא יחול שינוי מהותי לרעה בפעילות ה-SP עד למועד ההשלמה.

 

בהתאם לדוחות פרופרמה שנערכו לפעילות ה-SP, הכנסותיה בשנים 2020 ו-2019 הסתכמו לכ-94.9 מיליון ש"ח וכ- 84.0 מיליון ש"ח בהתאמה. המכירות בחציון הראשון של השנים 2021 ו-2020 הסתכמו לכ- 47.7 מיליון ש"ח וכ- 36.2 מיליון ש"ח בהתאמה.

 

נועם שצ’לקה, מנכ"ל אינרום, מסר: "פעילות ה-SP תחזק ותעמיק את הנוכחות של אינרום ומובילותה בשווקי הליבה שלה ותגוון את סל המוצרים והפתרונות שאנו מציעים לקשת לקוחותינו. רכישה זו, הינה בהלימה מלאה לתכניותינו להרחבת פעילויות הקבוצה והיא תעמיק את שרשרת הערך שאנו מציעים לשלבי הבנייה השונים ובכלל.

 

בכוונתנו להוסיף ולפתח את פעילות ה-SP ולחזקה, כשזו תשתלב היטב בפעילויות הקבוצה ומפעליה. אינרום עם הפנים קדימה, ממוקדת וחדורת מטרה בהובלת שווקי פעילותה השונים, כקבוצה הגדולה והדומיננטית בתחומה."

 

 

  1. מניות בכתבה
  2. אינרום

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה