ירון מורגנשטרן, מנכ"ל גלאסבוקס קרדיט: GlassBox

המלצות אנליסטים

IBI משיקה סיקור על מניית גלאסבוקס בהמלצת תשואת יתר ומחיר יעד של 134 ש”ח למניה, אפסייד 44% על מחיר השוק

"סבורים שגלאסבוקס ממוצבת במקום מצויין בתעשיית ה - CX הצומחת וצפויה להמשיך וליהנות מקצבי צמיחה מרשימים על אף התחרות והסיכונים"

מערכת ספונסר 27/10/2021 15:25

א+א-

IBI משיקה סיקור ראשוני על מניית גלאסבוקס בהמלצת תשואת יתר ומחיר יעד של 134 ₪ (42$) למניה, אפסייד 44% על מחיר השוק. בית ההשקעות מציין כי "הסיפור והמוצר מרשימים ומשוואת הסיכון - סיכוי, אטרקטיבית" ומפרט:

במחיר היעד גלאסבוקס תסחר במכפיל מכירות לשנת 2022 של 7.5X, נמוך מחברות ההשוואה שנסחרות במכפיל ממוצע של 28X לאותה שנה. התרשמנו מקצבי הצמיחה של החברה והשוק ובעיקר מהנתונים התפעוליים שהחברה מציגה. בגזרת ה - ARR החברה הציגה צמיחה מרשימה שנתמכה על ידי הרכישה של SessionCam, שלהערכתנו הסינרגיות בגינה טרם באו לידי ביטוי בתוצאות המאוחדות. כשהתוספת נטו ל - ARR ב - 9 חודשים האחרונים צומח ב - 186% מהתקופה המקבילה, וה - NDR מלקוחות גדולים עומד על 120%, אנו מעריכים כי המטרה של החברה להמשיך ולתפוס נתחי שוק ולהגיע ל - ARR אורגני של 100 מיליון דולר עד לשנת 2025 היא בהחלט ברת השגה".

לסיכום כתבו כי "אנו סבורים שגלאסבוקס ממוצבת במקום מצויין בתעשיית ה - CX הצומחת וצפויה להמשיך ולהינות מקצבי צמיחה מרשימים על אף התחרות והסיכונים. פערי התמחור מול המתחרות הפרטיות ואלו שמול המתחרות הציבוריות בארה"ב תומכות בעמדתנו שבמועד כתיבת שורות אלו המניה מספקת משוואת סיכון סיכוי אטרקטיבית מאוד למשקיעים".

  1. מניות בכתבה
  2. גלאסבוקס

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה