עין שלישית ואיירובוטיקס יפתחו יחד מוצר משותף בתחום הרחפנים

באמצעות שיתוף הפעולה, מקוות החברות להציע פתרונות חדשים בתחום האבטחה וניטור תשתיות, וכמו כן, להציע פתרונות בשווקים חדשים כמו בתחום האנרגיה הסולארית

חדשות ספונסר 27/10/2021 11:24

א+א-

חברת עין שלישית, העוסקת בייצור ושיווק מערכות אלקטרואופטיות לזיהוי עצמים עבור רחפנים וכלי רכב, התקשרה במזכר הבנות עם חברת איירובוטיקס שפועלת בתחום הנגשת וניתוח מידע אוטומטי באמצעות רחפנים.

 

מזכר ההבנות יהיה בתוקף לתקופה של 90 ימים ממועד חתימתו, במהלכה יפעלו הצדדים לחתימת הסכם מחייב, לפיו הם יפעלו בשיתוף הפעולה ליצירת פתרון משולב, לצורך הרחבת הפעילות הקיימת של כל אחד מהצדדים באמצעות מינוף הטכנולוגיות של שני הצדדים.

 

הצדדים הסכימו כי ההסכם המחייב שייחתם יכלול יעדים שמטרתם להניב לצדדים הכנסות משותפות בהיקף של לפחות 10 מיליון דולר עד לסוף שנת 2024.

 

באמצעות שיתוף הפעולה, מקווה החברה להציע פתרונות חדשים בתחום האבטחה וניטור תשתיות, וכמו כן, להציע פתרונות בשווקים חדשים כגון תחום האנרגיה הסולארית, בה יתבצעו בדיקות לפאנלים סולאריים, כתוספת לפתרונות שטיפה אותם מפתחת החברה.

 

להערכת שתי החברות השלמת ההתקשרות יכולה להוביל לשיתוף פעולה עתידי וקבלת הזמנות של ציוד בהיקפים משמעותיים. ההסכם עשוי להביא ליצירת התקשרויות נוספות והסכמים מסחריים ארוכי טווח.

 

בהודעתה לבורסה מציינת עין שלישית כי שיתוף הפעולה הוא חלק מאסטרטגיית החברה ליציאה נרחבת לשווקים שאותרו על ידה כבעלי פוטנציאל עסקי גבוה במיוחד, על בסיס צרכי השוק או שיתופי פעולה במדינות היעד.

 

להערכת החברות, תעשיית הרחפנים גלובלית צפויה לגדול ולהגיע לשווי של כ- 46 מיליארד דולר עד שנת 2025 .כמו כן, החברה מעריכה כי שימוש ברחפנים לשיפור איכות אבטחה, ניתור תשתיות, בין היתר בתחום הפאנלים הסול אריים, ועוד, טומן בחובו פוטנציאל כלכלי משמעותי שעשוי לבוא לידי מימוש בהמשך לשיתוף הפעולה המוצלח.

  1. מניות בכתבה
  2. עין שלישית

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה