אבי יעקובוביץ, מנכל גב ים קרדיט: סיון פרג'

בהשקעה של 3 מיליארד שקל, פרויקט Toha2 של אמות וגב ים יוצא לדרך

הקמתו של המגדל תחל בחודשים הקרובים והיא צפויה להסתיים במהלך שנת 2026; ההכנסות הצפויות מהמגדל לאחר אכלוסו המלא נאמדות בכ-280 מיליון ש"ח בשנה

חדשות ספונסר 25/10/2021 12:19

א+א-

חברות הנדל"ן אמות מקבוצת אלוני חץ וגב-ים, מוציאות לדרך את מגדל ToHa2 שיוקם בהמשך ובצמוד למגדל 1ToHa בצומת הרחובות תוצרת הארץ, יגאל אלון ודרך השלום בתל אביב. המגדל החדש יהיה גבוה פי 3 מאחיו הצמוד, יתנשא לגובה של 300 מ’ ויכלול 77 קומות. שטחו הכולל של הבניין יעמוד על כ-170 אלף מ"ר.

 

הקמתו של המגדל תחל בחודשים הקרובים, לאחר השלמת הקמתו של החניון התת-קרקעי, והיא צפויה להסתיים במהלך שנת 2026. היקף ההשקעה של שתי החברות בהקמת הפרויקט מוערך בכ-3 מיליארד שקל וההכנסות הצפויות מהמגדל, עם השלמתו ואכלוסו המלא, נאמדות בכ-280 מיליון ש"ח בשנה.

 

אלדד פרשר, יו"ר גב-ים: ״ההחלטה של החברות על השקעה של כ-3 מיליארד ש"ח מעידה על האמון שלנו בכלכלת ישראל, בצמיחה העתידית, במבנה התעסוקה וביכולת של הכלכלה הישראלית לנווט את דרכה גם בעתיד למרות שינויים ואיומים.

 

האמונה הזו נכונה בפרט בכל הקשור למרבית הדיירים העתידיים בפרויקט שמשתייכים לתעשיות הטכנולוגיה העילית המאכלסים את מרבית פארקי התעשייה של גב-ים. תעשייה מגוונת, בתחומים שונים ובסקטורים שונים, שהוכיחה גם במהלך משבר הקורונה את חוזקה, עמידותה ויכולתה ליצירתיות ונווט בימים קשים.

 

התעשייה הזו זקוקה לאנשים הטובים והיצירתיים ביותר ולקמפוסים שיהיו יותר מעוד בניין, אלא יהוו אקוסיסטם שיאפשר להפוך למקום ליצירה והפריה הדדית. וכזה יהיה TOHA 2"

 

את ההחלטה על בניית המבנה הנוסף קיבלו שתי החברות על רקע הצלחתו של פרויקט 1ToHa שכבר מאוכלס כולו בחברות הייטק רבות. דמי השכירות במגדל הראשון עומדים על כ-100 ש"ח למ"ר ומחירי השכירות בבניין החדש יהיו אף גבוהים יותר.

 

  1. מניות בכתבה
  2. גב ים
  3. אמות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה