אלכס מריאש, מנכ"ל הכשרת הישוב התחדשות עירונית קרדיט: רובי קסטרו

הכשרת הישוב הנפיקה הון בהיקף של 29 מיליון ש”ח לפניקס ולקרנות נוקד וספרה

בהתאם למחיר למניה בו בוצעה ההנפקה, שווי ההחזקות של הכשרת הישוב ב’הכשרת הישוב התחדשות עירונית’, יעמוד על יותר מ-280 מיליון ש"ח לעומת פחות מ-40 מיליון ש"ח לפני כש

חדשות ספונסר 24/10/2021 15:04

א+א-

חברה הבת של השכרת הישוב ’הכשרת הישוב התחדשות עירונית’, מעדכנת היום על הנפקת הון בהיקף כולל של 29 מיליון שקל לגופים מוסדיים בשוק ההון: קרן נוקד, קרן ספרה והפניקס.

 

להכשרת הישוב שטרי הון להמרה למניות נוספות של ’הכשרת הישוב התחדשות עירונית’, ולאחר השלמת הגיוס הנוכחי תשקול החברה לבצע את המרתם. בהתאם למחיר למניה בו בוצעה ההנפקה (6 שקלים), שווי ההחזקות של הכשרת הישוב בחברת ’הכשרת הישוב התחדשות עירונית’ לאחר המרת יתרת שטרי ההון, יעמוד על יותר מ-280 מיליון ש"ח לעומת פחות מ-40 מיליון ש"ח בלבד לפני כשנה.

 

לאחר ההנפקה והמרת יתרת שטרי ההון, הכשרת הישוב תחזיק בכ-83% מ’הכשרת הישוב התחדשות עירונית’ וההחזקה המצטברת של הפניקס, נוקד וספרה תסתכם בכ-8.6% מהחברה. יצוין, כי לאורך השנה האחרונה, לפני ההנפקה המבוצעת היום, המירה הכשרת הישוב את חלקה ב’הכשרת הישוב התחדשות עירונית’ ועלתה מכ-77% לכ-87%.

 

לפני כעשרה ימים דיווחה ’הכשרת הישוב התחדשות עירונית’ על אישור תב"ע לפרויקט בקרית ים במסגרתו תפנה 224 דירות ותבנה 1,450 יחידות דיור חדשות ושטחי משרדים ומסחר בהיקף כולל של כ-13,000 מ"ר. על פי הערכות החברה, תמורת המכירות בפרויקט קרית ים צפויה להסתכם בכ-1.8 מיליארד שקל.

 

פרויקט קרית ים מצטרף לעוד מספר עשרות פרויקטים שהכשרת הישוב מבצעת ומקדמת, מרביתם באמצעות החברה הבת. החברה מקימה כיום 250 יחידות דיור בחולון ובתל-אביב ובשנת 2022 צפויה להתחיל בהקמה של עוד כ-450 יחידות דיור בירושלים, בחולון ובתל-אביב. נכון להיום, בפרויקט ברח’ פיכמן בחולון נמכרו כ- 60% מהדירות המיועדות לשיווק על ידי היזם, ובפרויקט ברחוב לסין בתל-אביב, הסתיימה מכירת כל הדירות אשר היו מיועדות לשיווק.

בנוסף, החברה נמצאת בשלבי קידום משמעותי של למעלה מ-6,000 יחידות דיור ועם צבר פרויקטים עתידי של אלפי יחידות דיור נוספות בשלבי קידום שונים.

עופר נמרודי, מנכ"ל הכשרת הישוב: "לפני כשנתיים הגדרנו אסטרטגיה להכשרת הישוב, ואנו ממשיכים ומיישמים אותה צעד אחר צעד. אחד הנדבכים החשובים באסטרטגיה הוא הפיכה לשחקן מוביל בתחום הייזום למגורים, בדגש על פעילות ההתחדשות העירונית בישראל.

אנו מוציאים אסטרטגיה זו אל הפועל עם צבר של אלפי יחידות דיור לביצוע בשנים הקרובות. לצד זאת אנו ממשיכים לממש את התכנית לבניית ולפיתוח הנכסים המניבים של החברה בישראל, מרחיבים ומחזקים את פעילות הפארקים הלוגיסטיים באירופה, ופועלים באופן רציף להורדת עלויות המימון של הכשרת הישוב".

  1. מניות בכתבה
  2. הכשרת הישוב

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה