גרי שנירר, מנכ"ל אינטר תעשיות קרדיט: יח"צ

אנרגיה ירוקה

אינטר פלוס תקים ותפעיל כ- 73 עמדות טעינה חשמליות

חברה נכדה זכתה במכרז של נתיבי איילון להקמה ואחזקה של עמדות טעינה מהירות לרכב ציבורי; ההיקף הכספי הצפוי של העבודות הוא כ- 8.5 מיליון שקל; ביצוע הפרויקט יחל בסוף 2021

חדשות ספונסר 24/10/2021 09:30

א+א-

אינטר תעשיות פלוס, בניהולו של ג’רי שנירר, הודיעה היום כי חברה נכדה בבעלותה המלאה, נבחרה במכרז לתכנון, רכש, הקמה ואחזקה של מתקני חשמל ועמדות טעינה מהירות לרכב ציבורי שנערך ע"י חב’ נתיבי איילון. ההיקף הכספי הצפוי של העבודות במסגרת המכרז עומד על כ- 8.5 מיליון שקל.

 

אינטר, תרכוש, תקים ותפעיל כ- 73 עמדות טעינה חשמליות מהירות המיועדות לאוטובוסים ורכבים ציבוריים במסוף יד חרוצים בנתניה, וכן תקים תשתיות חשמל תומכות. תחילת העבודות צפויה ברבעון הרביעי 2021, וסיום העבודות צפוי לרבעון השני 2022. בנוסף תספק החברה שירותי אחזקה ותפעול בתקופה של 24 חודשים ממועד המסירה עם אפשרות להארכת תקופה זו ב- 24 חודשים נוספים.

 

ג’רי שנירר, מנכ"ל החברה: "אנו שמחים על הזכייה במכרז הגדול ביותר עד כה בישראל להקמה ותפעול עמדות טעינה ציבוריות, ורואים בזאת אבן דרך משמעותית במיצובה של אינטר כשחקן מוביל בתחום זה בישראל.

 

הזכייה בפרויקט תואמת את אסטרטגיית החברה - מיקוד בתשתיות ושירותים בעולמות האנרגיה, במגוון מודלים עסקיים, תוך יצירת נוכחות משמעותית בכל עולמות התוכן הרלבנטיים ובכלל זה טעינת כלי רכב וה- Facility Management".

 

במהלך חודש אוקטובר, בית השקעות פרופאונד רכש חלק מאחזקותיו של אחד מבעלי השליטה בחברה, אריה קורוטקין, בהיקף של כ- 2.5 מיליון שקל, לפי מחיר של 8.5 שקל למניה, ובכך הגדיל את אחזקותיו בחברה לכ- 2.5% ממניות החברה.

 

בחודשים האחרונים דיווחה החברה על מספר עסקאות גדולות ביניהן רכישת חברת קונסטנטין את אטש העוסקת בשירות ואחזקה למערכות אלקטרומכניות, עסקה לעבודות חשמל בפרויקט תשתיות בהיקף של 50 מיליו ש"ח שנחתמה בספטמבר, ועסקה לייזום והקמה של מתקנים פוטו וולטאים על גבי מאגרי מים.

 

את החציון הראשון לשנת 2021 סיימה החברה בעליה של כ- 22.7% לכ- 196.3 מיליון שקל בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד, והרווח התפעולי הסתכם ב- 2.2 מיליון שקל, לעומת הפסד תפעולי של כ- 6.1 מיליון שקל בחציון אשתקד. החברה סיימה את הרבעון עם צבר שיא בהיקף של כ- 641.4 מיליון שקל ותזרים שוטף חיובי.

 

 

 

  1. מניות בכתבה
  2. אינטר תעשיות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה