חיים כצמן, יור גזית גלוב קרדיט: יח"צ

גיוס הון

גזית גלוב זכתה לביקושים של כמיליארד ש”ח במכרז להרחבת שתי סדרות אג”ח

החברה בחרה לקבל התחייבויות מוקדמות לרכישת אג"ח בהיקף של כ- 615 מיליון ש"ח; המחיר משקף ריבית ממוצעת של 1.07%

חדשות ספונסר 21/10/2021 14:40

א+א-

גזית גלוב של חיים כצמן, חברת נדל"ן גלובלית העוסקת ברכישה, השבחה, פיתוח וניהול של נדל"ן מניב לשימושים מעורבים לרבות מסחר, משרדים ומגורים באזורים אורבאניים צפופי אוכלוסין בערים מרכזיות, מודיעה היום כי השלימה את המכרז למשקיעים מסווגים במסגרת הרחבות סדרות יד’ ו-טז’.

 

במסגרת המכרז הגישו משקיעים מסווגים התחייבויות מוקדמות לרכישת אג"ח בהיקף כולל של למעלה מ- 1 מיליארד ש"ח והחברה בחרה לקבל מתוכם התחייבויות מוקדמות לרכישת אג"ח בהיקף של כ- 615 מיליון ש"ח.

 

בסדרה יד’ שהיא צמודת מדד עם מח"מ של כ- 5.35 שנים התקבלו ביקושים של כ- 513 מיליון ש"ח מהם בחרה לקבל מתוכם התחייבויות מוקדמות לרכישת אג"ח בהיקף של כ- 277 מיליון ש"ח. המחיר נקבע במסגרת המכרז על 1.015 ש"ח לכל 1 ש"ח ע.נ. המשקף תשואה של 1.36% .

 

בסדרה טז’ שהיא צמודת מדד עם מח"מ של כ- 5.91 שנים ומובטחות בשעבוד על מניות חברת הבת אטריום, התקבלו ביקושים של כ- 504 מיליון ש"ח מהם בחרה לקבל מתוכם התחייבויות מוקדמות לרכישת אג"ח בהיקף של כ- 337 מיליון ש"ח. המחיר נקבע במסגרת המכרז על 1.03 ש"ח לכל 1 ש"ח ע.נ. המשקף תשואה של 0.84% .

 

את ההנפקה הובילו לידר הנפקות, דיסקונט קפיטל חיתום ומנורה חיתום ואיתם פעלו גופי החיתום של ברק קפיטל, רוסאריו, ווליו בייס ואלפא ביתא.

  1. מניות בכתבה
  2. גזית גלוב

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה