עודד רוזנברג, מנכ"ל אפולו פאוור קרדיט: רמי זרנגר

אנרגיה ירוקה

אפולו פאוור זכתה במכרז של צה”ל בהיקף של 3 מיליון שקל

משרד הביטחון ירכוש "שמיכות סולאריות" שיספקו אנרגיה לשמירה על מתח מצברים יציב של רכבים קרביים משוריינים וגנרטורים, בזמן שאינם פעילים; אספקת היריעות תתחיל באפריל 2022

חדשות ספונסר 21/10/2021 12:52

א+א- 1

אפולו פאוור מדווחת היום כי קיבלה הודעה על זכייה במכרז של משרד הביטחון לרכש של "שמיכות סולאריות" המיועדות לספק אנרגיה לשם שמירה על מתח מצברים יציב של רכבים, לרבות רכבים קרביים משוריינים, וגנרטורים, בזמן שאינם פעילים בהיקף כספי של כ- 3 מיליון ש"ח.

 

המוצרים, מבוססים על היריעה הסולארית פרי פיתוחה של החברה ובכוונתה לספקם בהתאם לתנאי המכרז על פני תקופה של 9 חודשים אשר צפויה להתחיל בחודש אפריל 2022.

 

עודד רוזנברג, מנכ"ל אפולו פאוור ציין: "אנחנו גאים על הזכייה במכרז הראשון של צה"ל לשימוש ביריעות סולאריות גמישות. אנו רואים בזכייה עדות נוספת על כך שהטכנולוגיה של אפולו מהווה פתרון ירוק ויעיל במגוון רב של מגזרים ותחומים, לרבות הענף הביטחוני שם זוהי דריסת רגל ראשונה וחשובה.

 

אפולו ממשיכה להתקדם במימוש יעדיה באמצעות השקעה במחקר ופיתוח, בניית תשתית להגברת יכולת הייצור וכן בשיתופי פעולה עם גורמים מובילים בארץ ובעולם. השימוש ביריעה מאפשר למשטחים וכלים שונים להפוך למניבי אנרגיה נקייה ואנו צופים שלאחר הקמתו של המפעל החדש לחברה תהיה יכולת לספק ביקושים עתידיים נוספים למוצר בארץ ובעולם."

 

אפולו פאוור נסחרת בבורסת תל אביב במדדי הטכנולוגיה ובמדד תל אביב-90 לפי שווי שוק של 1.4 מיליארד ש"ח ובמפיל הפסד. למרות ירידות בחודשים האחרונים, מתחילת השנה עלתה המניה ב-150% ובשנתיים האחרונות זינקה בשיעור פנומנלי של למעלה מ-2300%.

 

אמש דיווחה החברה על חיבור ראשון לחשמל לפרויקט הפיילוט הצף בחוף הכרמל בגודל כולל של כ- 1200 מ"ר, המורכב מגלילים סולאריים צפים בגודל של כ- 15.5 מ"ר כל אחד. בהתחשב בהספק המתקן שהותקן בפועל, אישרה מי חוף הכרמל תשלום תמורה בגובה של כ- 335 אלף ש"ח.

  1. מניות בכתבה
  2. אפולו פאוור

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    ציפית שתעלה יותר אחרי הודעה על חוזה

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    roeeovadia 21/10/2021 17:25