רם דרורי, מנכל מנועי בית שמש קרדיט: יח"צ

מנועי בית שמש חידשה הסכם עם לקוח אירופאי בכ-108 מיליון דולר

במסגרת ההסכם הקבוצה תמשיך לייצר עבור הלקוח יציקות להבים למנועי סילון לתקופה של 9 שנים ובנוסף תפתח ותייצר חלקים חדשים במסגרת תכנית מנועים בשוק האזרחי

מערכת ספונסר 20/10/2021 09:45

א+א- 1

חברת מנועי בית שמש שבשליטת קרן פימי, הודיעה היום על חתימת חידוש של הסכם מסגרת עם לקוח קיים של הקבוצה, שהוא אחד הלקוחות האירופיים הגדולים ביותר בשוק התעופה-חלל, בהיקף של כ-108 מיליון דולר לתקופה של 9 שנים, משנת 2022 ועד סוף שנת 2030.

 

במסגרת ההסכם, הקבוצה תמשיך לייצר עבור הלקוח יציקות להבים למגוון מנועי סילון, אשר סופקו עד כה בהתאם להסכם המסגרת הקודם ובנוסף תפתח ותייצר חלקים חדשים עבור הלקוח במסגרת תכנית מנועים בשוק האזרחי.

 

רם דרורי, מנכ"ל מנועי בית שמש: "אנו שמחים לעדכן על חידוש הסכם המסגרת עם לקוח אירופאי גדול וותיק של החברה. זהו הסכם משמעותי עבור פעילות מגזר החלקים ואנו רואים בו הבעת אמון חשובה ביכולותיה ובמקצועיותה של קבוצת מנועי בית שמש. הקבוצה ממשיכה במאמציה להרחבת שיתופי הפעולה עם לקוחותיה האסטרטגיים, בעוד תהליך התאוששות עולם התעופה הגלובלי ממשיך."

 

את הרבעון השני של 2021 סיכמה מנועי בית שמש עם מעבר להפסד נקי שהסתכם בכ-855 אלף דולר, לעומת רווח נקי של כ-1.25 מיליון דולר שהציגה ברבעון המקביל אשתקד, על רקע השפעות משבר הקורונה על שוק התעופה בעולם. ה-EBITDA של הקבוצה הסתכם ברבעון בכ-2.6 מיליון דולר לעומת כ-5.1 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד.

  1. מניות בכתבה
  2. בית שמש

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1