ירון בן נון, מייסד ומנכל נוסטרומו קרדיט: מארק נומדר

אנרגיה ירוקה

נוסטרומו סיימה את תהליך ייצור תאי האגירה עבור מלון הילטון בוורלי הילס

המעטפת והקפסולות ל-210 תאי האגירה יישלחו ללוס אנג’לס להשלמת תהליך ההרכבה; המערכת במלון הילטון תחל לפעול בתחילת 2022

פולי טל 14/10/2021 15:43

א+א-

חברת נוסטרומו אנרגיה, העוסקת באגירת אנרגיה, מדווחת היום על סיומו של תהליך ייצור מעטפת וקפסולות ל-210 תאי אגירה של החברה שיישלחו בימים הקרובים ללוס אנג’לס לצורך ייצור והרכבה במפעל בקליפורניה.

 

התאים יהיו מוכנים להתקנה עד סוף שנת 2021 ומיועדים להתקנה במלון הילטון בוורלי הילס. המערכת שתותקן במלון היא בהיקף של כ-1760 טון-קירור שעה, והיא עתידה לאפשר להנהלת הילטון לחסוך כ-1500 קוט"ש בכל מחזור ולספק בשעות השיא יותר ממחצית מדרישות המיזוג של הילטון באמצעות שימוש במערכת.

 

בכך מפחיתה מערכת ה-IceBrick של נוסטרומו באופן משמעותי את דרישות המלון לחשמל מרשת החשמל הרגילה, ומאפשרת להקל על ניהול רשת החשמל המקומית בימים בהם נוצרים מחסורים שגורמים לעיתים להפסקות חשמל יזומות באזור.

 

כמו כן תעניק המערכת להנהלת הילטון גמישות בבחירת זמני הטענה ובכך לצבור תמהיל חשמל נקי מפליטות גזי חממה ורעלים ולחסוך עד כ-30% מעלויות המיזוג של הילטון בכל שנה למשך 20 שנים. המערכת תותקן בחדר שבקומת הקרקע של המלון, עם גישה ישירה מבחוץ ומיועדת לשמש גם כאולם התצוגה של החברה בשוק היעד המרכזי שלה ולתמיכה בפעילות השיווק והמכירות.

 

המערכת מתוכננת להתחיל לפעול עד סוף הרבעון הראשון של 2022. על פי תוכנית החברה, המערכת במלון הילטון היא בקיבולת של פי שלוש מזאת שמפעילה החברה בבניין מדינול בהר חוצבים בירושלים.

 

סיום ייצור המעטפת והקפסולות מגיע אחרי שהחברה השלימה תהליכי אופטימיזציה בתהליך הייצור של נוסטרומו, בחירה של ספקים בסין, הטמעת תהליכי בקרת איכות ואיתור הכשרה של מפעל ההרכבה בקליפורניה. התאים יישלחו ללוס אנג’לס ישירות מספקי החברה בסין.

 

יצרני מעטפת ה- IceBrickהם יצרנים גדולים ומבוססים בסין, שעומדים בדרישות האיכות של החברה ויכולים לספק רכיבים בהתאם לתחזיות של נוסטרומו. מפעל ההרכבה, הממוקם דרומית ללוס אנג’לס הוא מפעל בעל ניסיון רב, המספק צוצרי מתכת מתקדמים ללקוחות פרטיים וממשלתיים גדולים.

 

במפעל זה הותקנו לאחרונה מכונות וציוד ייעודי שפותחו על ידי נוסטרומו לצורך ייצור והרכבת ה- IceBrick לאחר ביצוע הדרכות והגדרת תהליכי בקרת איכות נדרשים. מערכת השליטה והבקרה של התאים מיוצרת בישראל.

 

בנוסטרומו מסבירים שמדובר בתהליך חשוב שהחברה השלימה כעת, המבסס את שרשרת הייצור של תאי האגירה שלה. בחברה מאמינים שמבנה שרשרת אספקה זה, שבו רכיבים שלתאי האגירה מיוצרים אצל ספקים גדולים ונשלחים לשוק היעד להשלמת הייצור וההרכבה הסופיים באופן מקומי, מאפשרים בין היתר את הגדלת הקיבולת העתידית על בסיס כושר הייצור של הספקים ושיכפול התהליך המקומי בשווקים נוספים.

  1. מניות בכתבה
  2. נוסטרומו

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה