גולן ביטון, מנכל יוניבו קרדיט: יוניבו

קנאביס

”יוניבו” קיבלה אישור מהיק”ר לייבא חומרי גלם של מותג קנדי

חברת הקנאביס הרפואי תייבא חצי טון של חומרי גלם בקטגוריית T20 ומעלה; המשלוח צפוי להגיע לישראל ברבעון הנוכחי ולאחר מכן יופץ תחת המותג יוניבו לכ- 150 בתי מרקחת ברחבי הארץ

חדשות ספונסר 14/10/2021 10:07

א+א-

חברת הקנאביס הרפואי יוניבו, מעדכנת היום שקיבלה מיחידת הקנאביס הרפואי במשרד הבריאות אישור לייבא כחצי טון חומרי גלם בקטגוריית T20 ומעלה ממותג על קנדי. כעת פועלת יוניבו לייבא את חומרי הגלם, שהם תפרחות פרימיום של המותג כבר בימים הקרובים למפעל החברה באשקלון.

 

את חומר הגלם מתכוונת החברה לשווק בזמן הקרוב בישראל תחת המותג של יוניבו דרך ערוצי השיווק של החברה הכוללים כ-150 בתי מרקחת ברחבי הארץ וכן באמצעות האינטרנט במשלוחים עד הבית. המכירה בבתי מרקחת של החברה תתאפשר לאחר שהחברה קיבלה לאחרונה אישור לכך מהרוקחות המרכזית במשרד הבריאות עבור בית המרקחת שלה ״מדיפארם״ שבחולון.

 

בנוסף, בשבוע החולף קיבלה החברה רישיון מהיק״ר לשינוע ארצי של מוצרי קנאביס רפואי. בכך, יתאפשר לחברה לשנע ולהפיץ מוצרי קנאביס רפואי באמצעות הרישיון לכל חוליות שרשרת האספקה, מחוות גידול למפעלים, ממפעלים לבתי מסחר ולחברות שונות בתחום. כעת תוכל החברה להפיץ מוצרי קנאביס רפואי עד לבתי מטופלים בכל רחבי הארץ.

 

ליוניבו שליטה מלאה בכל שרשרת הערך. החברה מחזיקה בבעלותה מפעל המייצר מוצרי קנאביס רפואי באסדרה החדשה של משרד הבריאות ומוכרת מוצרים בתקינת IMC-GMP שאף קיבלו לאחרונה את אישור משרד הבריאות הבריטי לייצא את מוצרי החברה לממלכה המאוחדת.

 

כמו כן, ליוניבו בית מסחר להפצה ישירה לכל חלקי הארץ והיא מחזיקה בחוות עמית לגידול קנאביס רפואי, שקיבלה אף היא לאחרונה את תקן GACP for medical plants מטעם ה-Control Union, המאפשר לייצא גידולים שצמחו וטופחו בחווה ללקוחות בחו"ל.

 

הדוחות החציוניים של החברה שפורסמו בסוף אוגוסט הם הטובים ביותר מאז הקמתה, ומראים  הכנסות של 13.6 מיליון שקלים ברבעון השני. הנתונים מהווים צמיחה של 139% יחסית לרבעון המקביל אשתקד.

 

מנכ״ל החברה ומייסדה הוא גולן ביטון ויו״ר דירקטוריון החברה הוא חיים הורביץ. במהלך הקיץ הודיעה החברה על גיוס בגובה של כ-11 מיליון ש״ח ממייסד ״פאלו אלטו נטוורקס״, ניר צוק. משקיעים נוספים בחברה הם ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט המשמש גם יועץ עסקי ואיש העסקים עידו חג׳ג׳.

  1. מניות בכתבה
  2. יוניבו

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה