שלומי טופז, מנכל גלילאו טק קרדיט: ניר קידר

מיזוגים ורכישות

גלילאו טק תמזג לתוכה את חברות דור טכנולוגיות ו- CyberIL

המיזוג יתבצע תמורת הקצאה של כ-20% מגלילאו טק ותשלום של 5.5 מיליון ₪; לחברות הנרשות היו ב-2020 מכירות כוללות של 41 מיליון ש"ח ורווח תפעולי בשיעור של למעלה מ-10%

חדשות ספונסר 11/10/2021 10:37

א+א- 1

חברת גלילאו טק, המפתחת וממסחרת פתרונות לניהול ערים חכמות ופתרונות בתחום הפינטק, מודיעה היום כי חתמה על הסכם מיזוג עם החברות דור טכנולוגיות, העוסקת בתכנון ואינטגרציה של פרויקטים טכנולוגיים רב תחומיים, מרובי משתמשים וכן עם חברת CyberIL, המספקת פתרונות טכנולוגיים מקיפים לצרכים המתגברים של חברות וארגונים השואפים לשפר את רמת אבטחת המידע.

 

במסגרת המיזוג, תקצה גלילאו טק 20% מהחברה לאורן בחרי, בעל השליטה בחברות ותשלם כ-5.5 מיליון שקל, ע"פ שלבים. העסקה, הכוללת הקצאה נוספת, בכפוף לשווי עתידי, מגלמת שווי של למעלה מ-40 מיליון ₪.

 

עוד במסגרת המיזוג ימונה אורן בחרי, לתפקיד יו"ר הדירקטוריון של החברה ויוביל את פיתוח האסטרטגיה העסקית וקידום מיזמים ושותפויות בחברה לצד המנכ"ל שלומי טופז המחזיק ערב העסקה בכ-30% בגלילאו טק. לבחרי תהיה הזכות למנות דירקטור נוסף בדירקטוריון גלילאו, כל עוד יחזיק לפחות 10% מהון המניות של החברה. לטופז, שהוביל את עסקת המיזוג, ישולמו עד 2 מיליון שקל ו-800 אלף אופציות לא סחירות למימוש למניות גלילאו טק. 

 

חברות דור טכנולוגיות ו-CybeIL, מובילות כיום כמה פרויקטים מורכבים בתחום הביטחוני, הצבאי, הממשלתי והעסקי בישראל וכן מספקות פתרונות טכנולוגיים מקיפים בתחומי הסייבר ואבטחת המידע במטרה לשפר את רמת אבטחת המידע בארגונים. החברות משמשות כאינטגרטור של חברת פורסקאוט העולמית לפתרונות הגנה למערכות IOT/OT/IT.

 

נכון לשנת 2020 לחברות הכנסות מצרפיות בהיקף של כ-41 מיליון ₪ ורווח תפעולי של למעלה מ-10%. בנוסף, החברות מעסיקות כ-120 עובדים, בהם מהנדסים, מנתחי מערכות, מומחי סייבר, מומחים טכנולוגיים ואנשי מקצוע בעלי סיווג בטחוני מיוחד.

 

שלומי טופז, מנכ"ל גלילאו טק מס "הסכם המיזוג עם דור ו-CyberIL מהווה מימוש האסטרטגיה העסקית שלנו להרחיב את הפורטפוליו הטכנולוגי לתחומי האינטגרציה המורכבת והסייבר. חברות אלו הן המובילות בתחומן עם ניסיון נרחב במימוש פרויקטים טכנולוגיים יוקרתיים בשוק הביטחוני, הממשלתי והמוניציפלי כמו גם מול חברות ענק במשק הישראלי. בכווונתנו לממש סינרגיה ומכירות צולבות בין הטכנולוגיות והמוצרים של גלילאוטק ושל החברות המתמזגות. עבור כלל החברות מדובר בקפיצת מדרגה משמעותית בפעילות העסקית ואנו נבחן המשך צמיחה באמצעות רכישות."

 

אורן בחרי, בעל השליטה בדור ו-CyberIL: "המיזוג יאפשר לנו לבנות יחד חברה ישראלית חזקה ומובילה בתחום האינטגרציה המורכבת והסייבר, אשר צפויה לצמוח במהירות ומכוונת ליעד מכירות גדול מהותית, בשווקים מקומיים וגלובליים. אנחנו נמקד את הפעילות בלקוחות קיימים וחדשים, לרבות יציאה לחו"ל עם הטכנולוגיות המשותפות."

 

האסטרטגיה המשותפת של החברות תהווה שילוב של חברת אינטגרציה עם בית תוכנה עם מוצרים ויכולות פיתוח מהירות וכן חברת סייבר. בכוונת החברות למסחר את המוצרים בקרב הלקוחות המשותפים ולייצר סינרגיה, מכירות צולבות ותשתית ליצירת תזרים מזומנים גם מחו"ל.

 

בין לקוחות התאגידים המתמזגים ניתן למצוא ארגונים כמו צה"ל, משרד הביטחון, המשרד לביטחון פנים, משטרת ישראל, משרד הבריאות, משרד הפנים, משרד התקשורת, רשות שדות התעופה, רכבת ישראל, נתיבי איילון, חברת החשמל, עיריית ירושלים, חריש, מכבי שירותי בריאות, בי"ח איכילוב, מכבידנט, שטראוס, נטלי, אוניברסיטת ת"א, מגדל חברה לביטוח, אלתא, אלביט, רפא"ל, המכון הביולוגי, בתי הדין הרבניים, מארוול, אשרא, כנסת ישראל, רשות הנמלים ועוד.

 

 1. מניות בכתבה
 2. גלילאו טק

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  הודעה פצצה

  ניכנס מנה גלילאו וגם בונוס בבוקר שיהיה הצלחות לכולם
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  haim45 11/10/2021 10:42