קנאביס

קאנומד מוכרת לאינטרקיור החזקה בשלושה בתי מרקחת ב-16.7 מיליון שקל

במסגרת העסקה אינטרקיור תחבר את כל בתי המרקחת שברשותה לפלטפורמת האונליין שפיתחה קאנומד בתנאים שיוסכמו בהמשך; כמחצית מהתמורה תשולם במזומן וכמחציתה במניות

פולי טל 02/09/2021 11:17

א+א-

אינטרקיור וקאנומד חתמו על הסכם במסגרתו אינטרקיור תרכוש מקאנומד בתי מרקחת ושירות יעוץ למטופלי קנאביס בתמורה  כ-16.7 מיליון שקל. שתי החברות מגבשות הסכם לשיתוף פעולה ביניהן בתחום האונליין, ובתחום הגידול והייבוא של קנאביס רפואי.

 

על פי פרטי ההסכם, אינטרקיור תרכוש מביופארם, חברה בת של קאנומד, 55% מהזכויות בשותפות ביו מקס פארם, שהיא הבעלים של פעילות בית המרקחת "מקס פארם" בחולון ושל פעילות בית מרקחת בראשון לציון. כמו כן, תרכוש אינטרקיור מקאנומד את מלוא זכויות הבעלות בפעילות בית מרקחת בפתח תקווה.

 

עוד במסגרת העסקה, אינטרקיור תרכוש 51% משותפות "הלו מדיקל", מערך ייעוץ וליווי מלא על ידי אחיות המתמחות בקנאביס רפואי לצורך הבטחת רצף טיפולי, בראשותה של אירית אבישר. הלו מדיקל מנהלת ומפעילה מרכז לייעוץ וטיפול בנושא קנאביס רפואי ביחד עם צד שלישי, שהוא הבעלים של "מרכז אבישר".

 

מערכת האונליין של קאנומד תופעל לשימוש קהל המטופלים. המערכת עשויה לשמש בעתיד כמעין בית מרקחת אונליין, ולאפשר בנוסף לרכישת מוצרי קנאביס רפואי, גם רכישת תרופות מרשם ומוצרים נוספים.

 

ההסכם כולל גם מו״מ לשיתוף פעולה בין החברות בגידול קנאביס, על פיו קאנומד תגדל עבור אינטרקיור קנאביס רפואי. קאנומד תספק לאינטרקיור מוצרי קנאביס רפואי מתוך הייבוא העתידי שתבצע קאנומד.

 

סמנכ"ל הכספים של אינטרקיור עמוס כהן, מסר "אינטרקיור נמצאת בתנופת צמיחה, המתבססת על צמיחה אורגנית משמעותית לצד הובלת תהליך הקונסולידציה בשוק. העסקה עם קאנומד מהווה צעד נוסף ביישום האסטרטגיה שלנו ומחזקת את מיצובה של אינטרקיור כמובילה בתחום הקנאביס לשימוש רפואי בארץ ובעולם".

 

כפיר גינדי, מבעלי השליטה ומנכ״ל קאנומד ציין, כי " קאנומד מציפה רווח משמעותי בעסקה. אנו מזהים את ההזדמנות הגדולה לצמיחה בעולמות הטכנולוגיה של תחום הקאנביס ופיתחנו את פלטפורמת האונליין המתקדמת בתחום.

 

זאת לצד מנועי צמיחה נוספים, ביניהם, המשך גידול מקומי על מנת להשיא ערך לבעלי המניות ובהמשך - ייבוא של מוצרי איכות מחו״ל. אנחנו שמחים מאוד לשתף פעולה עם אינטרקיור, חברת הקנאביס המובילה והאיכותית בשוק. זו עסקה סינרגטית לשני הצדדים וכל צד יתמקד בפעילויות הליבה שלו".

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה