אלחנן שקד, מייסד ומנכ"ל קנבוטק קרדיט: יח"צ

קנאביס

קנבוטק פותחת חנות ראשונה בקניון ווסטפילד באנגליה

החנות תפתח בנובמבר, לקראת תקופת החגים של סוף השנה האזרחית; בחנות ישתמשו באפליקציה שהחברה פיתחה הסורקת את פני הלקוח ומספקת המלצות מותאמות אישית

חדשות ספונסר 01/09/2021 09:54

א+א- 2

חברת קנבוטק העוסקת, בין היתר, בפיתוח מוצרים מבוססי קנאביס רפואי ותמציות מפטריות מדווחת היום על הקמת חנות הקונספט הפיזית הראשונה של החברה, שתוקם בקניון ווסטפילד שבלונדון, תחת המותג MyBeing.

 

החנות החדשה תפעל בקניון הגדול ביותר באנגליה וצפויה להיפתח במהלך חודש נובמבר 2021. בחנות יוצעו ללקוחות מוצרי רפואה מונעת מבוססי CBD ותמציות מפטריות מרפא. קנבוטק תיזמנה את פתיחת החנות לקראת תקופת החגים של סוף השנה האזרחית, דבר שהיא מאמינה שיסייע לה בחדירה מוצלחת לשוק האנגלי ובקידום מכירות מוצרי הרפואה המונעת שפיתחה.

 

קנבוטק מתכוונת להשתמש במכשירי טאבלט ובאפליקציה שפיתחה, MyBeing, לטובת לקוחות החנות. האפליקציה סורקת את פני המטופל בצילום סלפי ומספקת מספר מדדים רפואיים למצולם ובהם לחץ דם, דופק, רמות סטרס (לחץ) ועוד.

 

לאחר הצילום ניתנת למטופל המלצה מותאמת אישית המבוססת על ניתוח צילום הוידאו, לצד שאלונים משלימים ועם נתונים שקנבוטק אוספת מהסנסורים של הטלפון של כל לקוח (כגון: כמות צעדים ביום, שעות שינה, וכו’) . בנוסף תוקם עמדה אינטראקטיבית בחנות אשר תספק ללקוחות מידע על צמח הקנאביס והפטריות שמהם מיוצרים המוצרים הנמכרים בחנות.

 

החנות החדשה משתרעת על פני שטח של כ-100 מ"ר בקומת הכניסה של קניון ווסטפילד שבלונדון ובסמיכות לחנות של חברת טסלה. בין קנבוטק להנהלת הקניון נקבע כי דמי השכירות אותם תשלם קנבוטק ישולמו בכל רבעון ויהיו הגבוהים מבין השניים: דמי שכירות שנתיים בסך של 185,000 לירות סטרלינג בתוספת מע"מ עבור שנת השכירות הראשונה, שיעלו ב- 10,000 לירות סטרלינג בכל שנה החל משנת השכירות השנייה, או לחילופין דמי שכירות השווים ל-10% ממכירות החנות לאותו הרבעון. כמו כן נקבע כי בתום השנה החמישית להסכם השכירות, תבצע הנהלת הקניון הערכה מחודשת של דמי שכירות הבסיס.

 

אלחנן שקד יו"ר ומנכ"ל קנבוטק מסר: "קנבוטק מעמיקה את כניסתה לשוק האנגלי עם פתיחת חנות פיזית ראשונה בקניון ווסטפילד, הקניון הגדול ביותר באנגליה. המוצרים של קנבוטק נמכרים כבר היום בחנות האינטרנטית שלנו ואנו מאמינים כי החנות החדשה המשתרעת על שטח של 100 מ"ר תייצר הכנסות נוספות ותבסס את קנבוטק כחברה מובילה בתחום הרפואה המונעת."

 

קנבוטק היא חברת ביו-מדיקל ישראלית המפתחת פתרונות בוטאניים מותאמים אישית לרפואה מונעת ורפואה אינטגרטיבית. פתרונות אלו מבוססים על שילובים של חומרים פעילים מצמח הקנאביס ומפטריות אשר עובדים על שתי מערכות מרכזיות בגוף האדם: המערכת האנדו-קנבנואידית ומערכת החיסון.

 

כחלק מקונספט הרפואה המונעת, בשנתיים האחרונות פיתחה קנבוטק סידרה של 37 מוצרי OTC לרפואה מונעת אשר נמכרים באנגליה ללא צורך במרשם רופא. הפורמולות למוצרים נבנו על בסיס הידע המדעי של פרופסור סולומון וואסר, מיקולוג (חוקר פטריות) בעל שם עולמי.

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  הזדמנות השקעה.

  גדול. ניהול מוצלח של אסטרטגיה. נעיצת סיכה על המפה במקום מרכזי. חדשנות קונספטואלית תואמת לתקופה, החברה הולכת לכבוש את השוק, ברגע שהציבור יתוודע למוצרי החברה באנגליה. המלצת Buy and Hold.

  אולג 01/09/2021 17:00

 2. 2
  הזדמנות השקעה.

  גדול. ניהול מוצלח של אסטרטגיה. נעיצת סיכה על המפה במקום מרכזי. חדשנות קונספטואלית תואמת לתקופה, החברה הולכת לכבוש את השוק, ברגע שהציבור יתוודע למוצרי החברה באנגליה. המלצת Buy and Hold.

  אולג 01/09/2021 17:00