קרדיט: pixabay.com

הטבות מימון לסטודנטים – המדריך המלא

שנת הלימודים האקדמית תיפתח ממש בקרוב וסטודנטים רבים יחלו את דרכם במסלול זה, אם אתם סטודנטים המחפשים מימון לתואר שלכם, זאת הכתבה בשבילכם

תוכן מקודם 23/08/2021 11:39

א+א-

שנת הלימודים במוסדות להשכלה גבוהה תיפתח ממש בקרוב וסטודנטים רבים יחלו את דרכם במסלול האקדמי. רכישת תואר במוסדות הללו מזניקה קריירות ופותחת נתיב לעתיד ורוד יותר של ביטחון תעסוקתי וכלכלי. אך לא כולם יכולים להרשות לעצמם לשלם את שכר הלימוד ללא סיוע כלכלי. למרבה המזל ישנן הטבות מימון לסטודנטים, המציעות תנאים נוחים עבור מימון הלימודים. אם גם אתם סטודנטים לעתיד המחפשים מימון לתואר שלכם, הינה כמה דברים שכדאי לכם לדעת.

 

לקיחת הלוואה עם תנאים מיוחדים

גופים רבים מציעים תנאים מיוחדים לסטודנטים שיאפשרו להם לרכוש השכלה ברוגע. אחת הדרכים לממן את התואר היא באמצעות הלוואות לכל מטרה במיוחד לסטודנטים. בבנק פפר הדיגיטלי ניתן לקחת הלוואה לכול מטרה, הנעשית דרך קרן שכ"ל. הודות לשיתוף הפעולה הזה, הלקוחות של הבנק נהנים מתנאים מעולים ואפשרויות החזר גמישות. לכול סטודנט תינתן המלצה על מסלול ההלוואה הטוב ביותר, ללא כול תשלום מצד הסטודנט. היתרון של ההלוואה בבנק זה היא שאינכם צריכים למלא ערמות של טפסים ולהביא בטחונות, התהליך כולו לוקח מספר דקות בלבד.

 

יתרון נוסף של לקיחת הלוואה למימון הלימודים דרך הבנק הדיגיטלי הוא שניתן לקבוע בדיוק את סכום ההלוואה, גם אם נחוץ לכם רק סכום קטן כדי להשלים את שכר הלימוד. אינכם חייבים להתחייב לסכומים אסטרונומיים כדי לקבל הלוואה, דבר שיקל על ההחזרים בעתיד. ואם כבר בהחזר ההלוואה עסקינן, בפפר תוכלו להגדיר לפי הצרכים שלכם את תקופת ההלוואה ואת תאריך התשלום החודשי. כך תוכלו לוודא שאתם משלמים סכום שאתם יכולים בוודאות לעמוד בו, מבלי לפגוע במשאבים הכלכליים שלכם להתנהלות בשגרה.

 

היה וקיבלתם מלגה מהמוסד האקדמי או מכול מוסד אחר, ויש באפשרותכם לפרוע את חלק מסכום ההלוואה מוקדם יותר, פשוט היכנסו לאפליקציה ושלמו את הפירעון החלקי. לאחר שתעשו זאת סכום ההחזר החודשי יקטן, אך תקופת ההלוואה לא תשתנה.

 

מאחר ופפר הוא בנק דיגיטלי, תוכלו תמיד להיות בשליטה על ההלוואה שלקחתם. הבנק ישלח לכם תזכורות ועדכונים מפעם לפעם, כדי להעניק לכם תמיכה וליווי בתהליך, וכדי שתמיד תדעו מה מצבכם הכלכלי. אם אינכם בטוחים כיצד התהליך עובד ואיזה מסלול כדאי לכם לבחור, תוכלו לשוחח עם נציג של הבנק בצ’אט האפליקציה ותקבלו תמיכה מלאה והכוונה אישית.

 

איך לקחת הלוואה נכונה?

כדי שתוכלו להיות שקטים עם ההלוואה שאתם לוקחים, ובאמת להקדיש את עצמכם ללימודים שעליהם אתם משלמים, חשוב לקחת הלוואה בחוכמה. כאשר אתם בוחנים את סכום ההלוואה, חשוב שתיקחו בחשבון את ההכנסה שלכם במהלך התואר, כמה תוכלו לעבוד ואיזה גובה של החזר יהיה באפשרותכם להחזיר בכול חודש. אם אתם שוכרים דירה מחוץ לבית של ההורים, סכום ההחזר צריך להשאיר לכם מספיק כסף בעובר ושב לשכר הדירה, חשבונות ואוכל.

 

כסטודנטים אתם יכולים ליהנות מהלוואות בריבית נמוכה מאוד ואף להימנע מתשלום ריביות לגמרי. לכן, חשוב לבחור בגוף המעניק לכם את ההטבות הללו ולא להתפתות להלוואות מהירות הכרוכות בריביות גדולות. כפי שציינו קודם לכן, חייבת להיות לכם האפשרות לפרוע את הסכום או חלק ממנו גם לפני סיום תקופת ההלוואה. בפני הסטודנטים בישראל ישנן אפשרויות רבות למלגות והנחות בשכר הלימוד הנכנסות לתוקף רק בסיום שנת הלימודים, במקרה שכזה תוכלו להחזיר חלק מהסכום מוקדם יותר. פירעון מוקדם יקל מאוד על התשלומים החודשיים ויעניק לכם מרחב תמרון כלכלי נוח יותר. כשיש לכם גישה להתייעצות עם מומחים בתחום ללא תשלום, נצלו הזדמנות זו, שכן זו אחת ההטבות שמהן אתם יכולים ליהנות כסטודנטים לעתיד.

 

*כתבה זו אינה מהווה הצעה ו/או התחייבות להעמדת האשראי. העמדת ההלוואה באמצעות בנק לאומי לישראל בע"מ וכפופה לשיקול דעת הבנק. אי עמידה בפרעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה