עירן טאוס, מנכ"ל נובולוג קרדיט: סיון פרג'

דוחות כספיים

הרווח הנקי של נובולוג צמח בכ-18% והסתכם לכ-10.7 מיליון ש”ח

ההכנסות גדלו ב-16% והגיעו ל-309.7 מיליון ש"ח; ה-Adjusted EBITDA עמד על 29.5 מיליון ש"ח, גידול של כ-18% לעומת הרבעון המקביל; החברה מכריזה על חלוקת דיבידנד בסך 16 מיליון ש"ח

חדשות ספונסר 17/08/2021 15:11

א+א-

קבוצת נובולוג, העוסקת בתחום שירותי הבריאות, מפרסמת את תוצאות הרבעון השני של 2021 ושל המחצית הראשונה של השנה ומציגה צמיחה בהכנסות וברווחים. במהלך השנה רכשה נובולוג את השליטה בחברות סאלוס ו-AML שתוצאותיהן נכללות בדוחות הרבעוניים.

 

ההכנסות ברבעון הסתכמו בכ-309.7 מיליון ש"ח בהשוואה לסך של כ-267.3 מיליון ש"ח ברבעון המקביל אשתקד, גידול של כ-16%, אשר נובע בעיקר מגידול בהכנסות בכל אחת מהחטיבות וכן מאיחוד התוצאות הכספיות של חברת סאלוס וחברת AML.

 

ההכנסות בחציון הראשון של השנה, הסתכמו בכ-625.7 מיליון ש"ח בהשוואה לסך של כ-569.4 מיליון ש"ח בחציון המקביל אשתקד, גידול של כ-10%, אשר נובע בעיקר מגידול בהכנסות בכל אחת מהחטיבות.

 

הרווח הנקי הסתכם בכ-10.7 מיליון ש"ח לעומת כ-9.1 מיליון ש"ח ברבעון המקביל אשתקד והושפע גם הוא מההוצאות על רכישת שתי החברות ומאיחוד תוצאותיהן. ה- Adjusted EBITDA הגיע לכ-29.5 מיליון ש"ח לעומת כ-25 מיליון ש"ח ברבעון המקביל אשתקד, גידול של כ-18%. הרווח הנקי בחציון הסתכם בכ-24.3 מיליון ש"ח לעומת כ-22.5 מיליון ש"ח בחציון המקביל אשתקד.

 

יתרת המזומנים של החברה בסוף הרבעון עומדת על כ-238 מיליון ש"ח, ללא חוב פיננסי. ההון העצמי של החברה גדל והסתכם לסך של כ-425 מיליון ש"ח לעומת כ-296 מיליון ש"ח ב-31.12.2020.

 

הגידול בהון העצמי נובע כתוצאה מהנפקת מניות שבוצעה בתחילת 2021 בסך של כ-120 מיליון ש"ח, מהרווח לתקופת הדוח אשר קוזז על ידי דיבידנד שהוכרז לבעלי המניות של החברה בסך של 16 מיליון ש"ח.

 

עירן טאוס, מנכ"ל נובולוג: " בסיכום הרבעון השני של 2021 ניכר כי מגמת הצמיחה נמשכת כפי שהיא באה לידי ביטוי בפעילות החברה ובפרמטרים התפעוליים. אנו מציגים צמיחה בכל החטיבות הן ברמת ההכנסות והן ברמת הרווח וצופים כי מגמה זו תימשך גם בשנים הבאות.

 

לפני מספר שנים סימנו את תחומי הרפואה הדיגיטלית ורפואה עד הבית כמנועי צמיחה מרכזיים בחברה, תחומים אשר קיבלו משנה תוקף במשבר הקורונה ומתחזקים בימים אלה ואנו ממשיכים ליישם אסטרטגיה זו ביתר שאת, תוך הרחבת פעילותנו בתחומים אלה.

 

בהתאם במהלך השנה האחרונה רכשנו את השליטה בחברות סאלוס ו-AML אשר משתלבות היטב בחטיבת הבריאות. אנו שבעי רצון מתוצאות חברת סאלוס ולאחרונה הרחבנו את פעילותה לתחום רפואת הילדים ולתחומים נוספים.

 

החל מהרבעון הנוכחי אנו כוללים גם את תוצאותיה של חברת AML. בהמשך לרכישת חברת הטלמדיסין הגרמנית – מדפלקס אנו ממשיכים ביישום התוכנית האסטרטגית להרחבת פעילותנו לחו"ל.

 

חטיבת הלוגיסטיקה ממשיכה להציג שיפור בתוצאות וכניסה לתחומים חדשים, ביניהם תחום הקנאביס ומיזמים חדשניים נוספים. נמשיך לפעול לקידום האסטרטגיה העסקית של החברה תוך מיקוד בהרחבת הפעילויות הקיימות וברכישות סינרגטיות נוספות בהתאם ליעדים שהצבנו לעצמנו." 

 

 

  1. מניות בכתבה
  2. נובולוג

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה