דוחות כספיים

צמיחה של פי 4 בהכנסות אינטרקיור ל-45 מיליון שקל ברבעון השני

הכנסות הרבעון השני משקפות קצב הכנסות שנתי של כ-180 מיליון שקל; הרווח המתואם ממגזר הקנאביס הגיע לכ-12 מיליון שקל; החברה תתחיל להיסחר בנאסד"ק ברבעון השלישי

פולי טל 17/08/2021 12:11

א+א- 1

חברת הקנאביס הרפואי אינטרקיור, מדווחת היום על תוצאותיה הכספיות לרבעון השני של 2021 המשקפות המשך צמיחה חזקה, רווחית ותזרים מזומנים איתן. החברה נסחרת בימים אלה בתל אביב ובטורונטו ומתכוננת לקראת תחילת מסחר בנאסד"ק ברבעון השלישי.

 

הההכנסות של אינטרקיור צמחו ברבעון השני ביותר מפי 4 לכ-45 מיליון שקל והרווח המתואם ממגזר הקנאביס הגיע לשיא של כ-12 מיליון שקל, המהווה 26% מסך ההכנסות. זהו הרבעון השישי ברציפות בו רושמת אינטרקיור צמיחה דו ספרתית בין הרבעונים, כשהכנסות הרבעון השני משקפות גידול של 37% בהשוואה להכנסות ברבעון הראשון של 2021.

 

הכנסות הרבעון השני משקפות קצב הכנסות שנתי של 181 מיליון שקל. הכנסות פרו פורמה ברבעון השני על בסיס תפעולי רבעוני מלא של 55 מיליון שקל, המשקפות קצב הכנסות של 220 מיליון שקל.

 

ה-EBITDA מפעילות מגזר הקנאביס ברבעון השני הגיע לשיא של 12 מיליון שקל, המשקף קצב EBITDA שנתי של קרוב ל-50 מיליון שקל הודות לגידול בהכנסות, לשיפור ברווח הגולמי, שהסתכם ב-19.3 מיליון ש"ח, לעומת 4.8 מיליון ש"ח ברבעון המקביל, ו-15.5 מיליון ש"ח ברבעון הראשון של 2021.

 

הרווח הנקי של החברה עמד על 5.9 מיליון שקל, לעומת הפסד של 978 אלף שקל ברבעון המקביל אשתקד. ברבעון הראשון של 2021 הסתכם הרווח הנקי ב-3.85 מיליון שקל.

 

בקופת החברה מזומן בהיקף של למעלה מ-200 מיליון שקל, לאחר השלמת גיוס ממוסדיים זרים. לאור הביקוש הגובר למוצרי קנאביס רפואי בארץ ובעולם, המשך צמיחת והתרחבות רשת בתי המרקחת והעמקת שיתופי פעולה אסטרטגיים עם חברות קנאביס בינלאומיות, החברה צופה המשך מגמת הצמיחה בהכנסות וברווח המתואם ברבעון השלישי של השנה ולאורך 2021 כולה.

 

"אנו ממשיכים ביישום אסטרטגיית הצמיחה הרווחית תוך חיזוק המותגים ומערכי הייצור וההפצה המובילים שלנו", מסר מנכ"ל אינטרקיור אלכסנדר רבינוביץ, והוסיף "הצגנו במהלך הרבעון תוצאות ללא תחרות עם שיעורי הצמיחה והרווחיות מהגבוהים בעולם. המובילות של אינטרקיור, לצד התרחבות הגלובלית והרישום הצפוי בנאסד"ק יוצרים מומנטום להמשך צמיחה רווחית, לבניית ערך לבעלי המניות ומזור לקהילות המטופלים ”.

 

"זהו הרבעון השישי ברציפות של אינטרקור עם צמיחה דו ספרתית גבוהה מרבעון לרבעון ורביעי ברציפות עם תזרים מזומנים חיובי מפעילות שוטפת", אמר סמנכ"ל הכספים של אינטרקור, עמוס כהן, והוסיף "שמירה על איתנות פיננסית, ומאזן חזק מהווים את הבסיס לחיזוק מעמדנו בהובלת תהליך הקונסולידציה מחוץ לצפון אמריקה ".

 

במהלך הרבעון השני, אינטרקיור המשיכה להרחיב את רשת בתי המרקחת שלה, שמתמחה בניפוק קנאביס רפואי. בין היתר, החברה פתחה בית מרקחת תחת המותג Lemonade בירושלים. זהו המיקום הקמעונאי הראשון של המותג האמריקאי מחוץ לארה"ב. בנוסף, החברה רכשה שני בתי מרקחת נוספים לרשת בתי המרקחת שלה, הכוללת כעת 8 סניפים. ההתרחבות צפויה להימשך ולהאיץ במהלך הרבעון השלישי ובכל שאר 2021.

 

 

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    אינטרקיור-פשוט בדיחה רעה

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    samroberts 17/08/2021 12:25