רמי רשף, מנכל ג'נסל קרדיט: יח"צ

אנרגיה ירוקה

חברת החשמל הפדרלית של מקסיקו מכפילה את ההזמנות מג’נסל

תרכוש מהחברה 74 מערכות גיבוי לתחנות ההשנאה שלה ברחבי מקסיקו; כל המערכות יסופקו במהלך שנת 2021; היקף ההזמנה גדל לכ-7 מיליון דולר

חדשות ספונסר 17/08/2021 10:14

א+א-

חברת ג’נסל שבשליטת בני לנדא, המפתחת פתרונות אנרגיה ירוקה מבוססי תאי דלק לייצור חשמל באמצעות מימן, מדווחת היום על שלב נוסף בעסקה המתמשכת מול חברת החשמל הפדרלית של מקסיקו (CFE). 

 

CFE בחרה לממש את זכותה להכפיל ל-74 את כמות מערכות הגיבוי מסוג GenCell G5 אותן היא תרכוש. המערכות הנרכשות ישמשו אף הן כמערכות שיגבו את מערך תחנות ההשנאה של CFE, שהיא חברה המשרתת את מרבית אוכלוסיית מקסיקו.

 

התמורה הצפויה עבור המערכות הנוספות שיסופקו עומדת על כ-3.5 מיליון דולר, כך שיחד עם ההזמנה הראשונה שבוצעה על ידי CFE, עומד היקפה הכולל של העסקה על כ-7 מיליון דולר, וזו למעשה הזמנה חוזרת תוך זמן קצר מלקוח אסטרטגי. 

 

בחודש דצמבר 2020 עדכנה ג’נסל על זכייתה במכרז של CFE הכולל אספקה והתקנה של 37 מערכות גיבוי תמורת כ-3.5 מיליון דולר. בחודש מאי 2021 עדכנה החברה כי השלימה בהצלחה את האספקה והבדיקה של המערכות. במסגרת המכרז, ל-CFE ניתנה הזכות לרכוש כמות נוספת של 37 מערכות, בתנאים זהים, בכפוף לשביעות רצונה, ועתה, כאמור, בחרה CFE לממש זכות זו.

 

בתוך כך, בחודש שעבר דיווחה ג’נסל על הסכם מסגרת לשיתוף פעולה אסטרטגי עם ענקית התקשורת דויטשה טלקום הנחשבת למפעילת התקשורת הגדולה באירופה ולאחת מהמפעילות הגדולות בארה"ב שמתקניה פרוסים ביותר מ-50 מדינות בעולם.

 

במסגרת ההסכם תיבחן האפשרות לשילוב מערכות תאי הדלק של ג’נסל ברשת התקשורת של דויטשה טלקום כחלופה לגנרטורים מבוססי דיזל. בראייתה של החברה, שיתוף פעולה זה עשוי להביא להרחבת פעילותה של ג’נסל בשורה ארוכה של מדינות בהן פועלת דויטשה טלקום.

 

רמי רשף, מנכ"ל ומייסד ג’נסל: "הזמנת ההמשך שקיבלנו מחברת החשמל הפדרלית של מקסיקו משלימה למעשה עיסקה משמעותית לג’נסל. ההחלטה של CFE להכפיל את כמות המערכות שהיא תרכוש מג’נסל, לאור שביעות רצונה ממוצרי החברה, כארבעה חודשים לאחר שהמערכות שלנו סופקו, ולאחרונה הותקנו והופעלו בתחנות ההשנאה שלה, מהווה לראייתנו מהלך של הבעת אמון גדולה בג’נסל ובטכנולוגיה של החברה.

 

מערכות ה- G5של ג’נסל שהותקנו אצל חברת החשמל במקסיקו הינן בעלות יתרונות טכנולוגיים משמעותיים אל מול הפתרונות הקיימים בשוק כיום, ואנו מעריכים כי עסקה זו תהווה תרומה משמעותית בתהליכי השיווק המתהווים של מוצרינו מול חברות חשמל נוספות ברחבי העולם, כחלק מהמשך צמיחה החברה".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה